Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2019/20

Atsakyti Sekti temą
Tokiu tempu Žalgiris tuoj savo -31 išlygins, būdamas dugne😁😁😁😁
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7333 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
5
unik rašė:

Su pergale 😁


facebook.com/basket.lt/videos/507505163445280/

Šitas geras😁😁😁
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
2
😄 nu joa... 😄
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Nu bet pagaliau ir jiems atsirišo, kiek galima pralaiminėti.. 😁😁😁 Ir metus užbaigė galinga pergale😁 Jaska paskutines 2min visus vaikus paleido, kad pajustų eurolygos skonį😁😁😁 Gaila tik, kad dėjau +6.5 ant Žalgirio su 1.75 kof, o ne už pergalę😁😁😁😁😁
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
Labas vakaras. As kaip visad si sezona noriu pasitart apie eurolyga.. kadangi si sezona esu sau pasakes jog 90% statymu siais metais atliksiu tik eurolygos.
Naujuju nakti sekme atejo ir i mano darza, pavyko keleta kapeiku islosti truputi apsvaigus nuo alkoholio 😁 siandien noriu pasidalinti mintim ir pasitarti..
Asmeniskai matau 2 statymus sio.vakaro matche.. kadangi su Bayern nudegiau dabar paklausiu gal yra tokiu, kas tiki Siandien Maccabi pergale o neraso to.viesai prie statymu?
Taigi as rinktis noriu Maccabi luktelsiu galutiniu sudeciu ir manau jog bandysiu juos paimti..
Kadangi matchas bus karstas ir labai idomus, noriu paimt vieno Maccabi lyderio over, tai butu Wilbekino ir kitas statymas Zydai laimes.. ka galvojat?
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Shig rašė:

Labas vakaras. As kaip visad si sezona noriu pasitart apie eurolyga.. kadangi si sezona esu sau pasakes jog 90% statymu siais metais atliksiu tik eurolygos.
Naujuju nakti sekme atejo ir i mano darza, pavyko keleta kapeiku islosti truputi apsvaigus nuo alkoholio 😁 siandien noriu pasidalinti mintim ir pasitarti..
Asmeniskai matau 2 statymus sio.vakaro matche.. kadangi su Bayern nudegiau dabar paklausiu gal yra tokiu, kas tiki Siandien Maccabi pergale o neraso to.viesai prie statymu?
Taigi as rinktis noriu Maccabi luktelsiu galutiniu sudeciu ir manau jog bandysiu juos paimti..
Kadangi matchas bus karstas ir labai idomus, noriu paimt vieno Maccabi lyderio over, tai butu Wilbekino ir kitas statymas Zydai laimes.. ka galvojat?

Sveikas, iš paskutinių 2 skaitytų komentarų, peršasi nuomonė, jog arba esi Ryto fanas arba tiesiog labai nusistatęs prieš Žalgirį, laimėjimas prieš Bayern tikrai įnešė ramumos Žalgiriui, žaidžiama namie sold oute, Maccabis nukraujavęs, tad nežinau kur tu čia matai vertės imt Maccabi, nors ir Žalgirio tikrai nėra garantuota pergalė, bet manau čia vienas iš tų rungtynių kur no bet, nes Žalgiris tikrai pajėgus įveikt ta Maccabi, o jog nėra analizių už Macabi, tai tikrai ne dėl to, jog visi už Žalgirį, tačiau čia nėra vertės, kaip ir už Žalgirį su tokiu koef, nes tikrai ne vieną ir ne 2 statymus matęs prieš Žalgirį eurolygoje, o dėl Wilbeckino gal ir galimas variantas, bet žinant Šarą, tai manau turėtų būt neblogai varginamas ir rizikuojama ties kitais mažiau pavojingais žaidėjais, tai irgi abėjingas pasirinkimas
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 44 Padėkų: 94
Cituoti
1
Na, aš smulkiai užmečiau Maccabi -2.5 su 2.25kof. Žalgiris moka nervus visiems patampyt, bet sunkiai susitvarko su įtampa paskutines minutes, kai eina taškas į tašką, o Maccabi, kad ir nukraujavęs, bet vis tiek pavojingas. Šį sezoną man Maccabi tikrai solidžiau atrodo.
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
Cavs rašė:

Sveikas, iš paskutinių 2 skaitytų komentarų, peršasi nuomonė, jog arba esi Ryto fanas arba tiesiog labai nusistatęs prieš Žalgirį, laimėjimas prieš Bayern tikrai įnešė ramumos Žalgiriui, žaidžiama namie sold oute, Maccabis nukraujavęs, tad nežinau kur tu čia matai vertės imt Maccabi, nors ir Žalgirio tikrai nėra garantuota pergalė, bet manau čia vienas iš tų rungtynių kur no bet, nes Žalgiris tikrai pajėgus įveikt ta Maccabi, o jog nėra analizių už Macabi, tai tikrai ne dėl to, jog visi už Žalgirį, tačiau čia nėra vertės, kaip ir už Žalgirį su tokiu koef, nes tikrai ne vieną ir ne 2 statymus matęs prieš Žalgirį eurolygoje, o dėl Wilbeckino gal ir galimas variantas, bet žinant Šarą, tai manau turėtų būt neblogai varginamas ir rizikuojama ties kitais mažiau pavojingais žaidėjais, tai irgi abėjingas pasirinkimas

Prieš kažkiek metu gal ir buciau pripazines su tuo sakiniu jog ryto fanas ar kazkas tai tokio.. dabar to nepripazinsiu.., kadangi ziuriu i profita kaip ir visi normalus siuo klausimu 😁 lauksiu matcho ir imsiu tik tada jei nuspresiu 100%..

O renkuosi nes zalgiriukas be Grigonio.. man labai gaila kai tokius matchus atidavem kaip zenitui, valencijai ir dar ten...

Esme tokia ant klaustuko Landale, nebus Mariaus.. nu blemba kai Mariuko nera zaidimas kazkoks man asmeniskai ne toks.. neimsiu zalgirio tikrai nors ir noretusi prisideti prie sitos atmosferos..
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Yep, Marius imasi lyderio vaidmens, kai kiti buksuoja, nebijo įkirst į baudos aikštelę (ko nepasakyčiau apie Ulanovą: atsivaro kamuolį ir vėl meta atgal). Vien užtenka prisimint rungtynes su Feneriu, ką jis išdarinėjo.
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka galvojat del bayern pergales!?
Registravosi: 2017/10/09 Žinučių: 1
Cituoti
0
YepzZz rašė:

Yep, Marius imasi lyderio vaidmens, kai kiti buksuoja, nebijo įkirst į baudos aikštelę (ko nepasakyčiau apie Ulanovą: atsivaro kamuolį ir vėl meta atgal). Vien užtenka prisimint rungtynes su Feneriu, ką jis išdarinėjo.

Aš imu šian Makabi, parašiau prognozę kodėl, bet jei Žalgiris laimės tai tik džiaugsiuos, darysiu nepralaimintį statymą, laimi Žalgiris emociškai laimiu aš, laimi Makabis laimi statymas.
Registravosi: 2018/08/25 Žinučių: 37 Padėkų: 70
Cituoti
1
Danielius Danieliuss rašė:

Ka galvojat del bayern pergales!?

Serbų žaidimas šiurkštus, kibus. Abejoju Bayern'o pergale.
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
Lietuvis Rinkikas rašė:

Aš imu šian Makabi, parašiau prognozę kodėl, bet jei Žalgiris laimės tai tik džiaugsiuos, darysiu nepralaimintį statymą, laimi Žalgiris emociškai laimiu aš, laimi Makabis laimi statymas.

Lygiai tą patį galvoju😁
Registravosi: 2019/12/17 Žinučių: 60 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
0
Nezais wilbekinas su hunteriu
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
messi101 rašė:

Nezais wilbekinas su hunteriu

Matau o kas Wilbekin?
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Stream zalgirio duokit
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
1
xblx rašė:

Stream zalgirio duokit

Registravosi: 2015/11/10 Žinučių: 10
Cituoti
1
krepsinis.net/mobile/nau...k-kemzuros-likima/301115 to ir tikejaus ...bet ar ka pakeis kitas treneris siemet nemanau....
Registravosi: 2015/01/04 Žinučių: 164 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, gal žinot kur galima pažiūrėti visų eurolygos varžybų siūlytą over/under totalą?
Kaip pvz. čia matosi koeficientai už pergalę: 
oddsportal.com/basketbal...rope/euroleague/results/
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
0