Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga 2015/16

Atsakyti Sekti temą
Na, kokie visu pamastymai apie penktadienine Eurolyga?
Is savo varpines , tai ka izvelgiu:
1.Pinar Karsyaka-Stelmet. Jei Pinaro fora nukris iki kokiu -6,tai tikrai imsiu juos, manau ,turi ateiti ta diena,kai lenkai tures buti nesunkiai isnesti EL. Plius turkai po dvieju pralaimejimu, iskrito vienas is Carteriu ir del to kazkaip visi nuraso Pinara. Nors mano nuomone,bent dvizenkliu skirtumu turi atpusti lenkus.
2. Sassari-Brose. Italai toje savo Sardinijoje prie savu ziurovu jauciasi labai laisvai, o Brose ,kol kas pernelyg svariai vaziuoja. Manau galima ir italu pergale pabandyti arba dar geriau gal net ju individualu overiuka.
3. CSKA-Unicaja. Rusai ,kol kas visus tvarko del praktiskai tobulo de Colo ir Teo zaidimo, bet ne robotai jie ir Unicajos ML su 6,38 man visai value, kai pas ispanus visada gali blyksteleti vis kitas zaidejas ir rotacijoje dalyvauja 10krepsininku. Ir siaip Unicajos zaidimas imponuoja man, todel sita jau pasidejau. Dar pamenu is pernai,kaip Unicaja namie rusams atidave praktiskai laimeta maca,nors tada CSKA'as man atrode gresmingesnis,o ir Kuzminskas dar buvo Kuzminkstas.
4.Cedevita-Laboral. Na cia savo nuomones nekeisiu, bet -3,5 fora ,kuria pasidejau antradieni, man labai ziurisi ir paprasciausiai tos dvi labai skambios Cedevitos pergales pries EA7 ir Efesa cia jiems labai uzkele kartele. Butu tuos du macus prapyle,butu didesnis kofas siandien,tada gal ir butu verte. Dabar 2,6 uz kroatus man cia nesamone ,kad bandyti. Dar pries menesi Cedevita ziauriai buksavo ir net negyvas Zadaras pas juos namuose denge siandiene fora. Labai sureiksmina visi dabartine kroatu forma, bent jau as taip manau. Laboralui net nereiktu suzaisti labai gero maco,kad padengtu tokia fora.
Registravosi: 2014/01/15 Žinučių: 139 Padėkų: 445
Cituoti
0
1. CSKA-Unicaja
Asmeniškai, pastaruoju metu labai pamėgau statymis rezultatyviausio/nerezultatyviausio kėlinuko taškų suma. Šitam mače labai neblogai atrodys nerezultatyviausio kėlinuko over (greičiausiai 30.5). unicaja per 4 mačus nei kart neturėjo under kėlinuko, CSKA vienam tik mače. Bet šiaip CSKA bėganti komanda, Unicaja irgi nesiskundžia puolimu. Manau nematysim tokio under kėlinuko.
2. Cedevita-Laboral
Visiškai pritariu CIA, jau pirmadienį ėmiau Kutxa kai ML gavau 1.6, manau labai pervertinti kroatai čia. O Kutxa tiek su Oly, tiek su Efes įrodė,kad šiemet bent kiaušus turi.
3. Sassari-Brose
O čia priešingai manau nei CIA. Taip italai tokia begalviška komanda ir jei jiems pakrenta gali nulošt ir gerokai stipresnius,bet visų pirma niekada jie nežaidžia lygiai visas 40 min ir šiaip Brose drausminga komanda, todė man Brose win gerai atrodo už kurią pirmadienį tope gavau 2.05 su OT.
Registravosi: 2012/10/04 Žinučių: 494 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
CIA Rašė:

Na, kokie visu pamastymai apie penktadienine Eurolyga?
Is savo varpines , tai ka izvelgiu:
1.Pinar Karsyaka-Stelmet. Jei Pinaro fora nukris iki kokiu -6,tai tikrai imsiu juos, manau ,turi ateiti ta diena,kai lenkai tures buti nesunkiai isnesti EL. Plius turkai po dvieju pralaimejimu, iskrito vienas is Carteriu ir del to kazkaip visi nuraso Pinara. Nors mano nuomone,bent dvizenkliu skirtumu turi atpusti lenkus.
2. Sassari-Brose. Italai toje savo Sardinijoje prie savu ziurovu jauciasi labai laisvai, o Brose ,kol kas pernelyg svariai vaziuoja. Manau galima ir italu pergale pabandyti arba dar geriau gal net ju individualu overiuka.
3. CSKA-Unicaja. Rusai ,kol kas visus tvarko del praktiskai tobulo de Colo ir Teo zaidimo, bet ne robotai jie ir Unicajos ML su 6,38 man visai value, kai pas ispanus visada gali blyksteleti vis kitas zaidejas ir rotacijoje dalyvauja 10krepsininku. Ir siaip Unicajos zaidimas imponuoja man, todel sita jau pasidejau. Dar pamenu is pernai,kaip Unicaja namie rusams atidave praktiskai laimeta maca,nors tada CSKA'as man atrode gresmingesnis,o ir Kuzminskas dar buvo Kuzminkstas.
4.Cedevita-Laboral. Na cia savo nuomones nekeisiu, bet -3,5 fora ,kuria pasidejau antradieni, man labai ziurisi ir paprasciausiai tos dvi labai skambios Cedevitos pergales pries EA7 ir Efesa cia jiems labai uzkele kartele. Butu tuos du macus prapyle,butu didesnis kofas siandien,tada gal ir butu verte. Dabar 2,6 uz kroatus man cia nesamone ,kad bandyti. Dar pries menesi Cedevita ziauriai buksavo ir net negyvas Zadaras pas juos namuose denge siandiene fora. Labai sureiksmina visi dabartine kroatu forma, bent jau as taip manau. Laboralui net nereiktu suzaisti labai gero maco,kad padengtu tokia fora.


Man net kazkiek nejauku, kad taip mintys sutampa. Gerai mastai. Unicaja ml ir as pasiemes, bet fora savaime aisku stipriau.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Unicajai nebent koja gali pakisti vakar dienos rezultatai...dogu pergaliu vakarykstis pavyzdys nukreips masiu pinigus siandien ,o cksa treneris puikus psichologas ir puikiai supranta,kad unicaja siandien kibs stipriai i atlapus,todel savo armija bus nuteikes maximaliai... manau pergales visgi nedatrauks,o i pliusine turetu tilpti... bet cia dar reik gerai pagalvot
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Labai gera diena buvo vakar, net paciam keista. paimti visi su pliusinem ir kaip keista visi istrauke. Ka siandien vyrai mastom? 😁
Registravosi: 2015/03/30 Žinučių: 13 Padėkų: 64
Cituoti
0
judam Rašė:

labai gera diena buvo vakar, net paciam keista. paimti visi su pliusinem ir kaip keista visi istrauke. Ka siandien vyrai mastom? 😁


Tai vyrai jau prirašė ką masto 😡 O pats atėjai, pasigyrei apie vakar, bet nieko nepasiūlei tik užklausei 😂 negražu 😰 😵
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Kažkaip pasigentu minčių dėl Fene su Chimki. Kaip manot, pavyks turkams supančiot rusus kaip realą ir leisti įmesti apie 60 taškų? Mano nuomone sugalvos kažką Kurtis ir Chimki turės gerus šansus pakovot dėl pergalės, gal jų overis visai nieko 🙄
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 470 Padėkų: 47
Cituoti
0
Šios dienos eksperto wabalo karšta apžvalga http://www.statymai.com/apzvalgos/kreps ... 015-11-13/
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7342 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Italu begalviai Sassari siandien turi gera sansa pasiimti pirma pergale,kad ir kaip jie tragiskai atrodo siuo metu. Aisku Trinchieri puikiai zino italu krepsini, bet ne karta esu rases apie ji kokio jis lygio treneris. Manes visiskai neitikina Brose Baskets kai jos pagrindinis aukstaugis yra N.Melli, nors ir atrodo atrades savo vieta, bet kai jis vienas svarbiausiu zaideju komandoje, tai manau ir parodo vokieciu komandos lygi.
Vakar per daug komandu nustebino, siandien gali buti viskas ramiau, bet Sassari pergale nebutu kazkokia tai sensacija. 😁
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1179 Padėkų: 1805
Cituoti
0
CSKA-Unicaja. - Čia jokios value uz unicajos pergale tikrai nera bent jau man. Fora dar dar, bet irgi labai maza atrodo, zaidziant su casku. Gali lengvai cia juos nunesti, o gali suzaist ir silpniau. I sita maca nelendu.

Pinar-Zielona. - Na cia turku pergale svieciasi gana ryskiai. Atmosfera ten galinga, sudetis pakankamai stipri, lyginant su lenku komanda. Abi komandos turi po tris pralaimejimus ir po pergale, tad pergales atveju cia, kazkuri kils auksciau, bet lenku laimint turkijoje tikrai nematau. Minusine fora

Cedevita-Laboral. - Cia nelysiu, bet eiciau su namais ar ju pliusine fora. Cedevita jau irode, kad gali ir moka zaist, o ypac isvykose. Ten tikrai neatsitiktinumai, nes komanda isvykose laimejo pelnytai. Laboralas cia per daug isaukstinamas ir zmones matosi kad deda uz juos, nes kof krenta ryskiai. Pries savu sirgaliu pilnai pajegi komanda iveikti cia svecius.

Strasbourg-Real. - Favoritas aiskus ir vargu ar prancuzai pasipriesins. Nors siu metu eurolyga rodo, kad cia labai daug lygiaverciu komanda ir laimeti praktiskai gali bet kas. Buksuot kazkaip pradejo karaliskasis klubas, vos laimeta pries bayern, bei pralaimeta pries ulker. Ilgai tas nesites ir manau cia nunes prancuzus su minusine fora, nes kol kas trecia vieta grupeje tikrai netenkina. Aisku prancuzai draskysis, nes yra paskutiniai, bet arsenalas man ju kuklus, kad galetu laimet.

Sassari-Brose. - Linijos sudetos taip kad, 50/50 macas. Visada pasidedu pratesima tokiose rungtynese, kas kartemis uzgaudau. Cia taip pat, manau macas bus panasus i vakar efes oly, o kas laimes cia, tai tas pats kas mest moneta. Tiek italai savo arenoj gali uzbegti, tiek brose cia gali puikiai sustabdyt italiukscius. Daug kas priklausys ir nuo sassario pataikymo.

PAO- Zalgiris. - Na as jau vakar pasidejau PAO minusine, nors dabar kof uz juos kyla. Ner kur trauktis, vos viena pergale, reik lipt is dugno. Komanda graikijoje losia puikiai, stringa tik cia. Zalgiris siais metais neblogai atrodo, bet pries tokias garsias komandas krenta po lapais. Namu arenoje gal ir sugebes laimet, bet graikijoj nemanau.

Ulker-Khimky. - Oi geras macas nusimato ir linkstu link rusu. Ulker zvaigzdyna jau atrodo po biski sutvarke OBRADOVIC, bet vistiek jie man nera labai uztikrinti ir kai buna favoritai niekada ju neimu. Khimkai taip pat nera kol kas labai uztikrinti savo zaidimu, nes ten irgi praktiskai visas suolas lygiavertis. Visi nori savo minuciu ir visi stengiasi irodyt savo verte. BEt man kazkodel khimku sudetis net gi gresmingesne negu turku. Cia manau kova bus iki galo ir sveciu fora labai ryskiai sviecia.
Registravosi: 2015/03/30 Žinučių: 13 Padėkų: 64
Cituoti
0
Rich. Rašė:

Italu begalviai Sassari siandien turi gera sansa pasiimti pirma pergale,kad ir kaip jie tragiskai atrodo siuo metu. Aisku Trinchieri puikiai zino italu krepsini, bet ne karta esu rases apie ji kokio jis lygio treneris. Manes visiskai neitikina Brose Baskets kai jos pagrindinis aukstaugis yra N.Melli, nors ir atrodo atrades savo vieta, bet kai jis vienas svarbiausiu zaideju komandoje, tai manau ir parodo vokieciu komandos lygi.
Vakar per daug komandu nustebino, siandien gali buti viskas ramiau, bet Sassari pergale nebutu kazkokia tai sensacija. 😁


Pasirinkimas geras is siu rungtyniu, bet nesuprantu tavo nusistatymo del broses trenerio. Puikus treneris jis yra, tiek unicse versdavo zaidejus overperformint, tiek brosej. Reikia ziuret kaip komanda zaidzia, jei laimi, vadinasi trenerio metodai geri. O brose is sudeties tikrai nera top komanda.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

Italu begalviai Sassari siandien turi gera sansa pasiimti pirma pergale,kad ir kaip jie tragiskai atrodo siuo metu. Aisku Trinchieri puikiai zino italu krepsini, bet ne karta esu rases apie ji kokio jis lygio treneris. Manes visiskai neitikina Brose Baskets kai jos pagrindinis aukstaugis yra N.Melli, nors ir atrodo atrades savo vieta, bet kai jis vienas svarbiausiu zaideju komandoje, tai manau ir parodo vokieciu komandos lygi.
Vakar per daug komandu nustebino, siandien gali buti viskas ramiau, bet Sassari pergale nebutu kazkokia tai sensacija. 😁


Pasirinkimas geras is siu rungtyniu, bet nesuprantu tavo nusistatymo del broses trenerio. Puikus treneris jis yra, tiek unicse versdavo zaidejus overperformint, tiek brosej. Reikia ziuret kaip komanda zaidzia, jei laimi, vadinasi trenerio metodai geri. O brose is sudeties tikrai nera top komanda.

Atsimenu buvai sakes anksciau,kad atveriau akis tau del sito trenerio prasto lygio, kai dar buvai idejes prognoze su Unics 😁 As laikausi savo nuomones del Trinchieri. Aisku sitose rungtynese tai gali visiskai netureti itakos, nes toks kaip Sassari treneris isvis nevaldo situ streetballeriu.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1179 Padėkų: 1805
Cituoti
0
Tai ant emociju pagavai, kai Unics pralose ar nedenge foros kokios 😁 Bet siaip cia treneris geras, reikia keist nusistatymus ir buti siek tiek lankstesniam. Lazybose isitikinimai nera gerai.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Pritariu vamosui, broses treneris spaudzia maximuma is vokieciu,ta jis dare ir prie antu vairo... gal nepasieke tikrlus su uniks,ar graiku rinktine,bet matosi,kad jo darbo metodai veikia geriausiai neturint komandoj jokiu zvaigzdziu ,o kruva vidutinioku... moka jis juos motyvuoti ir sustatyti aikstej taip,kad dirbtu kaip darnus mechanizmas... Neabejoju,kad brose sezono kaskurioj stadijoj ses ir toli El tikrai neis,bet kolkas tokie,kaip zizis ar meli ten jauciasi lyderiais ir kaifuoja nuo to ir eiti pries vokiecius,kai jie demonstruoja toki zmagu zaidima,bei detiuz italus su 2.2-2.3 manau nera gera mintis.. Galkiek baugina tas favoritiskumo statusas ir,kad brose gali jo nepanesti,bet kolkas jie tvarkosi el reikalus puikiai, ivveiktas ir makabis ir daru ir jie tikrai nebus nusiteikia savo viso darbo nubrauktiir padovanoti pirmaja pergale italam, o ir 2.3 kaina uz sasarikus yra tikrai per maza ,kad rizikuoti. Bet cia aisku tik 35vidurines fizinio lavinimo trenerio nuomone...
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Sassaris visiski streelbaleriai, tikejaus is ju daugiau, bet jau dabar man aisku daug maz kad jie varys i eurocup'a, sitoj grupei brose pergales dabar reikia kaip oro. aisku su tokiu kofu jau sveciai vertes neturi, bet nepasitikiu ir sasariu, imciau geriau overi.
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 517 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

pritariu vamosui, broses treneris spaudzia maximuma is vokieciu,ta jis dare ir prie antu vairo... gal nepasieke tikrlus su uniks,ar graiku rinktine,bet matosi,kad jo darbo metodai veikia geriausiai neturint komandoj jokiu zvaigzdziu ,o kruva vidutinioku... moka jis juos motyvuoti ir sustatyti aikstej taip,kad dirbtu kaip darnus mechanizmas... Neabejoju,kad brose sezono kaskurioj stadijoj ses ir toli El tikrai neis,bet kolkas tokie,kaip zizis ar meli ten jauciasi lyderiais ir kaifuoja nuo to ir eiti pries vokiecius,kai jie demonstruoja toki zmagu zaidima,bei detiuz italus su 2.2-2.3 manau nera gera mintis.. Galkiek baugina tas favoritiskumo statusas ir,kad brose gali jo nepanesti,bet kolkas jie tvarkosi el reikalus puikiai, ivveiktas ir makabis ir daru ir jie tikrai nebus nusiteikia savo viso darbo nubrauktiir padovanoti pirmaja pergale italam, o ir 2.3 kaina uz sasarikus yra tikrai per maza ,kad rizikuoti. Bet cia aisku tik 35vidurines fizinio lavinimo trenerio nuomone...


Geras komentaras del trenerio. O del pasirinkimo, tai nereikia per daug gilintis kaip kas kur zaidzia, o reikia ziuret kas yra value. 2.3 uz sasari value. Duokit uz brose 2.5 irgi bus value 😵
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Yra dvieju rusiu value- vieni kur pries maca value ir po maco dziaugiesi juo pasinaudojas,kitas tipas- kur pries maca value,o po maco guodi save,kad nesvarbbu,kad nejo,bet vistiek deti reikejo,manau sasarikai yra pastarasis variantas 😁 ,o ismetant tokius statymus is savo repertuaro ,tiesiog optimatizuoji pelna... bet aisku ,kaipir sakiau ,tai tik mano seno fizrucho nuomone... einu vaikams kamuolius pripusiu,gana cia is tuscioi kiaura pilstyt 😁
Registravosi: 2015/08/24 Žinučių: 334 Padėkų: 23
Cituoti
0
Patarkit geriau del cedevitos ir laboralo. kazkuom man cia itartina vakarykste limoges - armani versija. Tik kad cia laboralas kol kas yra dviem galvom stipresnis, bet sveciu minusine per daug graziai atrodo, esant tokiai formai. Tiesa ir laboralas sakyciau cia turi dvi extra pergales po OT, cedevitos situacija irgi panasi dabar. kroatai namie pirmas gavo, tad siandien turetu geriau suzaisti, bet.. ?
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 517 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
nespelioju Rašė:

yra dvieju rusiu value- vieni kur pries maca value ir po maco dziaugiesi juo pasinaudojas,kitas tipas- kur pries maca value,o po maco guodi save,kad nesvarbbu,kad nejo,bet vistiek deti reikejo,manau sasarikai yra pastarasis variantas 😁 ,o ismetant tokius statymus is savo repertuaro ,tiesiog optimatizuoji pelna... bet aisku ,kaipir sakiau ,tai tik mano seno fizrucho nuomone... einu vaikams kamuolius pripusiu,gana cia is tuscioi kiaura pilstyt 😁


Na apie tavo statymu optimizavima as taip pat galeciau knygele parasyt 😄 sasari yra daugiau nei 50 50, o net jei ir butu lygus sansai, tai ilgam rune su tokiais pikais turetum +12% roi. Paprasti losejai eina su vokieciais isvykoj, bet cia arba italai arba no bet. Nu bet ok cia ne savo tiesas susirinkom irodinet. Mano siandien el statymai:
Ulker -4
Laboral -3.5
Strasbourg +11.5
Sasari win (yzy cia 😄)
Unicaja +12 ir win
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! Rašė:

yra dvieju rusiu value- vieni kur pries maca value ir po maco dziaugiesi juo pasinaudojas,kitas tipas- kur pries maca value,o po maco guodi save,kad nesvarbbu,kad nejo,bet vistiek deti reikejo,manau sasarikai yra pastarasis variantas 😁 ,o ismetant tokius statymus is savo repertuaro ,tiesiog optimatizuoji pelna... bet aisku ,kaipir sakiau ,tai tik mano seno fizrucho nuomone... einu vaikams kamuolius pripusiu,gana cia is tuscioi kiaura pilstyt 😁


Na apie tavo statymu optimizavima as taip pat galeciau knygele parasyt 😄 sasari yra daugiau nei 50 50, o net jei ir butu lygus sansai, tai ilgam rune su tokiais pikais turetum +12% roi. Paprasti losejai eina su vokieciais isvykoj, bet cia arba italai arba no bet. Nu bet ok cia ne savo tiesas susirinkom irodinet. Mano siandien el statymai:
Ulker -4
Laboral -3.5
Strasbourg +11.5
Sasari win (yzy cia 😄)
Unicaja +12 ir win
Pao -3 ht dar.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0