Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Tenisas 2020 LIVE

Atsakyti Sekti temą
Moterys. Yastremska live imam.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
2
Ispane pries Blinkova..uz pastaraja 2.8 esant 5-4 esp naudau. Savo padavima atlaiko ir breikas..5-6..na ir prasideda tikrasis moteru tenisas 😄😄 pralaimi savo padavima ir keliauja i TB. A ten riksmo daugiau nei naudos kovojant del tasko 😄 nervus patampo per TB, bet vargais negalais rusele patempia maca kas , kas man atnesa laimejima. Tuom ir patinka moteru tenisas, kur galima tikrai pagaudyt geru stafkiu 😉
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Italas turi kiausinius - 3sete pradzioje prie 30/0 servo maniau Stefanas atsigavo - okay, double breakas ir is karto 3 kofas sprogo akyse
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1032 Padėkų: 67
Cituoti
0
+pliusas+ rašė:

Moterys. Yastremska live imam.

Būtų lengva pergalė jeigu bent kartą paduotų pirmu servu. Bet ir antrais ištraukė setą.
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 297 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
0
PENTIUM rašė:

Italas turi kiausinius - 3sete pradzioje prie 30/0 servo maniau Stefanas atsigavo - okay, double breakas ir is karto 3 kofas sprogo akyse

*** kiek butum pasidares pinigu uz break net ir tsitsipas breakino beto dar galejai seta paprasta uzmest
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
Ka manote Nadalis buksuos po pertraukos, nes uz Carreno toki kofa verta uzmest smulkiai 😁
Registravosi: 2013/07/20 Žinučių: 120
Cituoti
0
suppah rašė:

Ka manote Nadalis buksuos po pertraukos, nes uz Carreno toki kofa verta uzmest smulkiai 😁

Aš tai rizikuoju ir užsimečiau +5 ir pegale Carreno, įdomu kaip Rafa atrodys po puses metu
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
0
Visvien visgi manau, kad palaike forma nadalis, netinginiavo prie tv ir neaugino pilvuko.
Registravosi: 2014/03/27 Žinučių: 16
Cituoti
0
Man kazkaip atrodo Nadalis gali ir 2 metus nezaist ant clay dangos jo nepaimsi lengvai, raliuose vistiek jis irodo savo.
Registravosi: 2013/07/20 Žinučių: 120
Cituoti
0
Manau Nadalis sunesios busta kokiu 6-1 6-2 ar atvirksciai netikiu kad 3 geimus iskovos kuriam nors sete
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
Pilvuzas rašė:

Visvien visgi manau, kad palaike forma nadalis, netinginiavo prie tv ir neaugino pilvuko.

As tai galvoju nadaliuj pailset i nauda nes visur iki finalu nueidavo ir atrodydavo pavarges pries koki djokoviciu matesi kad nedabega prie kamuoliu kaip galetu manau praeis kaip per sviesta tiek cia tiek roland garose
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
Pz atrodo klydau jau pirmam geime matosi ar nebus kaip su wawrinka panasiai 😄D
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
Zemo lygio us open prisiziurejot tai suklaidino jus kad pablo neblogas zaidejas, vidutiniokas belikes is jo
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
Svitolina 2:0.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kas man nori paaiskink kaip rytij nishikori pries musseti stovi su 2kof? Pergale pries wawrinka galit neminet nes ji nk nereiskia stan visada budavo ateidavo orapilt pries betka mokedavo
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
1
pacanas33 rašė:

Gal kas man nori paaiskink kaip rytij nishikori pries musseti stovi su 2kof? Pergale pries wawrinka galit neminet nes ji nk nereiskia stan visada budavo ateidavo orapilt pries betka mokedavo

Ziurejau vakar varzybas museti stanas tai galiu pasakyt ,kad wawrinka tikrai zaide gerai 2 seta auksciausiu lygiu ,bet sitas museti labai didelis talentas
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1494 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
pacanas33 rašė:

Gal kas man nori paaiskink kaip rytij nishikori pries musseti stovi su 2kof? Pergale pries wawrinka galit neminet nes ji nk nereiskia stan visada budavo ateidavo orapilt pries betka mokedavo

Pradesiu vel kist pinigus i lazybas jei tokie koef vaiksto cia juokais pastatinejau atrodo staciau kad musetti pralaimes nes man atrode lievas zaidejas tai lengvus 50 eu pasiemiau pries pora savaiciu gal.
Ant to musetti tik toks kabliukas jei jis patobuleja gali ir islikt tas lygis kuri laika cia ne koks 30 metis vidutiniokas karjeros maca suloses ant rytojaus jau relaxas jam
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Ziurejau vakar varzybas museti stanas tai galiu pasakyt ,kad wawrinka tikrai zaide gerai 2 seta auksciausiu lygiu ,bet sitas museti labai didelis talentas

Bet toks jaunas tokiu lygiu suzaist 2 maca is eiles labai sunku, plius is wawrinkosn2 setas buvo geresnis nes tiesiog didele geda padare jam pirmam, bet laimet neypatingai norejo, man bent asmeniskai rodo nishikoris jeogi iveike ramosa per 2 setus kad siuo mdti neblogoj formoj yra nes ramosas visgi clay kirminas neblogas yra tai manau cia nebus netiketumu..
Registravosi: 2012/02/29 Žinučių: 219 Padėkų: 4
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Ziurejau vakar varzybas museti stanas tai galiu pasakyt ,kad wawrinka tikrai zaide gerai 2 seta auksciausiu lygiu ,bet sitas museti labai didelis talentas

Ne tas musetti molis wawrinka ir gryba jau pjauna , jau siandien maciau kad nadalis nebetas kiti tokiu metu jau karjeras baigia gi. O wawrinka uz ji staciau kai laimejo challengeri ar kazka ten laimejau kazkiek tu pinigu bet jau ziurejau kitom akim matesi kad nebe toks koks anksciau, buvau net arti nemazos sumos pralosimo nes norejau setais ir pan didesnem sumom pametyti o jis ir nuleido kitus setus gerai kad susilaikiau
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0
pacanas33 rašė:

Bet toks jaunas tokiu lygiu suzaist 2 maca is eiles labai sunku, plius is wawrinkosn2 setas buvo geresnis nes tiesiog didele geda padare jam pirmam, bet laimet neypatingai norejo, man bent asmeniskai rodo nishikoris jeogi iveike ramosa per 2 setus kad siuo mdti neblogoj formoj yra nes ramosas visgi clay kirminas neblogas yra tai manau cia nebus netiketumu..

Tai jauni ir islaiko ta lygi visai ilgai tame cia kabliukas kaip tu nesupranti, nezinai kiek zmones uz zverevo pralosimus cia klijavo kai jam buvo 17 metu o jis viska laimedavo.
Registravosi: 2020/08/13 Žinučių: 93
Cituoti
0