Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Tenisas 2018 LIVE

Atsakyti
Sekti temą
miisjyu rašė: Na pirmame sete daug intrigos nebuvo dar vaizdas striginėja kažkodėl 😔
Gaila, bet man liudnas atrodo pirmas setas 😄 per bet365 ziuriu, tai nestringa
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė: Na pirmame sete daug intrigos nebuvo dar vaizdas striginėja kažkodėl 😔
Jei nebus stebuklu ir Millman laimes antra seta, o Maden zais kaip zaides, tai Millman galvoju ir pasiims trecia. Biski suzverejo, o ir gera palaikymo komanda turi. Nusimato idomus trecias setas
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Jeigu paskutiniam geime sugebėtų atbreikinti - bučiau patenkintas, net nereiktų pergalės 😁
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Saunu, atkelta iki rytojaus 😄😄
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
TOTO rašė: Jei nebus stebuklu ir Millman laimes antra seta, o Maden zais kaip zaides, tai Millman galvoju ir pasiims trecia. Biski suzverejo, o ir gera palaikymo komanda turi. Nusimato idomus trecias setas
Victory is ours baby norejau sakyti 😄
o cia NUKELE matcha 😄
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1033 Padėkų: 67
Cituoti
0
TOTO rašė: Jei nebus stebuklu ir Millman laimes antra seta, o Maden zais kaip zaides, tai Millman galvoju ir pasiims trecia. Biski suzverejo, o ir gera palaikymo komanda turi. Nusimato idomus trecias setas
Jeigu matai vaizdą, dėl ko sustabdė?
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė: Jeigu matai vaizdą, dėl ko sustabdė?
Per tamsu pasidare😁))
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė: Jeigu matai vaizdą, dėl ko sustabdė?
Jau rašo flashscoras, kad dėl tamsos. 1 geimą liko sužaist ir negalėjo pabaigt 😄
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Pirmi du setai kazkoks cirkas, bet labai tikiuosi, kad neatsibreakins Madenas😁)
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
As maniau Milmanas nesutiks nukelti, bet abu draugiskai rankas paspaude be pykciu jokiu 😄 teisejui letenas paspaude ir isejo abu ramus
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1033 Padėkų: 67
Cituoti
2
PENTIUM rašė: As maniau Milmanas nesutiks nukelti, bet abu draugiskai rankas paspaude be pykciu jokiu 😄 teisejui letenas paspaude ir isejo abu ramus
Pats kaltas, galejo ir uzbaigt siandien 😄 nepatinka man tokie nukelimai, ne del to kad laukt reikia, bet kazkaip nepasitikejimo baigtim prideda 😄
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
TOTO rašė: Pats kaltas, galejo ir uzbaigt siandien 😄 nepatinka man tokie nukelimai, ne del to kad laukt reikia, bet kazkaip nepasitikejimo baigtim prideda 😄
Kaip tik man atrodo pliusas millmanui, ateis rytoj šviežia galva ir tiesiog pasiimt vieną geimą ant savo padavimo, o čia šiandien kas per durdomas buvo, kai breikas po breiko, tai didesnė tikimybė, jog vėl būtų savo padavimą pralošęs.

man taip atrodo 😁
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
miisjyu rašė: Kaip tik man atrodo pliusas millmanui, ateis rytoj šviežia galva ir tiesiog pasiimt vieną geimą ant savo padavimo, o čia šiandien kas per durdomas buvo, kai breikas po breiko, tai didesnė tikimybė, jog vėl būtų savo padavimą pralošęs.

man taip atrodo 😁
Nezinau, as tai nesurandu paaiskinimo del pirmo ir antro seto, atrodo, kad grynai specialiai nuleido abu po seta, pirmam Millmanas visiskai kaip lavonas zaide, o antram atvirksciai, Madenas ten be jokios minties tik atmusinejo kamuoliukus, jokiu pastangu neidedamas.. 😄

O neisivaizduojat, kelinta jie ryt pabaigs? Galvoju kad 12:00, dar tikslesnes info nerandu
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Goffinas yra tragedija...
Registravosi: 2008/11/25 Žinučių: 370
Cituoti
0
1sete taip gerai atrode, galvojau ir antram uzjudes, pasirodo viska i outus 2am musa😁 nieks kiausu neturi pries nadali sulost garbingai
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
0
RockyBalboa rašė: 1sete taip gerai atrode, galvojau ir antram uzjudes, pasirodo viska i outus 2am musa😁 nieks kiausu neturi pries nadali sulost garbingai
Nu tikrai taip suskydo..beveik i moteru tenisa tinkamas Goffinas su tokia psichologija
Registravosi: 2008/11/25 Žinučių: 370
Cituoti
0
Gal kas su Kontaveit eina siandien pries Pliskova? As uzsimeciau uz Kontaveit, manau tikrai nepalanki priesininke Pliskovai.
Registravosi: 2017/09/16 Žinučių: 116 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Manau tikrai verta ją palaikyt, o dar kai toks kofas
Registravosi: 2014/09/20 Žinučių: 251 Padėkų: 13
Cituoti
0
TOTO rašė: Gal kas su Kontaveit eina siandien pries Pliskova? As uzsimeciau uz Kontaveit, manau tikrai nepalanki priesininke Pliskovai.
+4 @ 1.88 ryte paiimta
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
LIVE: Gonzalez @4
Challenger Leon
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 558 Padėkų: 31
Cituoti
0

Naujausi įrašai