Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Roland Garros 2021

Atsakyti Sekti temą
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Man asmeniškai skaičiukai labai daug reiškia teniso statymuose, o jeigu Jums, tikriausiai iš prigimties labai patinka patinka šaudyti iš oro - tai sėkmės sporte!...

Apie koki tu cia ora sneki, kai minejau kalbama apie pirma teniso rakete? Truputi skirk siuos dalykus.
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 148
Cituoti
0
Pirmąjį setą, kuris pareikalavo tierbreak laimėjo graikas Stefanos Tsitsipas. Laukiame antrojo seto pabaigos. Ar džokeris sugebės išlyginti rezultatą, pamatysime jau netrukus...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
1
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Man asmeniškai skaičiukai labai daug reiškia teniso statymuose, o jeigu Jums, tikriausiai iš prigimties labai patinka patinka šaudyti iš oro - tai sėkmės sporte!...

Kodėl neradai tinkamų skaičiukų, kai prognozavai turkų pergalę prieš italus Europos futbolo čempionate?
Ar tiesiog šovei iš oro? 🙄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 878 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ rašė:

Djoka 1set win. 1.85
part.lt/perziura/20b5f6d...bd458f9b9f1cfc2cf993.jpg

Mano nuoširdus patarimas atlikti statymą už graikų tenisininko pergalę, o jie viską daro atvirkščiai ir dar su tokiomis sumomis už kvailus koeficientus. Bukmeikeriai spaudžia dešinę...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Kodėl neradai tinkamų skaičiukų, kai prognozavai turkų pergalę prieš italus Europos futbolo čempionate?
Ar tiesiog šovei iš oro? 🙄

Skaičiukai galioja tik teniso statymuose, o futbolo statymai nesibaigia tik sausą statistiką...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
1
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Skaičiukai galioja tik teniso statymuose, o futbolo statymai nesibaigia tik sausą statistiką...

Tai teniso statymai baigiasi tik sausa statistika, taip išeina? 🙄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 878 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
3
Kaunas rašė:

Tai teniso statymai baigiasi tik sausa statistika, taip išeina? 🙄

Čia tavo asmeninė nuomonė - ne daugiau... Aš turiu savo strategiją, taktiką ar kaip kitaip galima įvardinti sporto prognozavimas, tu turi savo ir didžiulis taškas. Neketinu įrodinėti tau savo tiesos - nori tikėk sausą ar šlapią statistiką, man gyliai ***
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
1
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Čia tavo asmeninė nuomonė - ne daugiau... Aš turiu savo strategiją, taktiką ar kaip kitaip galima įvardinti sporto prognozavimas, tu turi savo ir didžiulis taškas. Neketinu įrodinėti tau savo tiesos - nori tikėk sausą ar šlapią statistiką, man gyliai ***

Aš tiesiog paklausiau. 😄
Bet tu atsakei apie save kur kas daugiau, negu tikėjausi. 😉 Nenuostabu: tušti puodai garsiai skamba.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 878 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
7
Ko gero, antrąjį setą laimės graikas, tikiuosi, kad mano teniso prognozė bus sėkminga, bet... palaukime pabaigos.
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Pradedi antra seta džokos o jis grandslame be intrigos atiduoda laisvai
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 625
Cituoti
0
Dabar pagal idėją džokeris turėtų laimėti du setus iš eilės ir išlyginti rezultatą 2-2 o paskui kaip duos dievas... ?😂
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
2
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Pagrindinis - finalinio etapo susitikimas. Drįstu teigti, kad jaunosios kartos tenisininkas turėtų nutraukti serbo dominavimą "French Open" turnyre. Graikas turi didelių šansų!...


embeded-image

Džokerio gerbėjams ir statytojams siūlyčiau iš naujo ir gerai pasižiūrėti į nuotraukoje esančius skaičiukus. Akivaizdu, kad graikas nusipelno šių metų pagrindinio Rolland Garros trofėjo. Sveikinimai!...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
1
part.lt/perziura/9bdce56...d81cb08425c6052a7715.jpg

Kruva pas mane tokiu statymu live. Labai retai einu su vyrais, nes visa pelna nesa moterys. Bet nepasidet su tokiu kof. uz djoka, nu nznau, nznau.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
2
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Džokerio gerbėjams ir statytojams siūlyčiau iš naujo ir gerai pasižiūrėti į nuotraukoje esančius skaičiukus. Akivaizdu, kad graikas nusipelno šių metų pagrindinio Rolland Garros trofėjo. Sveikinimai!...

Niekam neidomus tie tavo skaiciukai
Registravosi: 2014/03/22 Žinučių: 680 Padėkų: 94
Cituoti
6
Laisvas Nepriklausomas rašė:

Džokerio gerbėjams ir statytojams siūlyčiau iš naujo ir gerai pasižiūrėti į nuotraukoje esančius skaičiukus. Akivaizdu, kad graikas nusipelno šių metų pagrindinio Rolland Garros trofėjo. Sveikinimai!...

Trolis tu geras
Registravosi: 2021/05/05 Žinučių: 54 Padėkų: 12 Tel.: LT
Cituoti
4
Stiger rašė:

Trolis tu geras

Troliai, kurie sėkmingai degina savo pinigus už nesėkmingus statymus...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ rašė:

part.lt/perziura/9bdce56...d81cb08425c6052a7715.jpg

Kruva pas mane tokiu statymu live. Labai retai einu su vyrais, nes visa pelna nesa moterys. Bet nepasidet su tokiu kof. uz djoka, nu nznau, nznau.

Bukmeikeriai spaudžia dešinę, daugiau tokiu lošėju ir... pabaiga turėtum žinoti...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
0
Rafa gi irgi turejo laimet, bet serbas sunesiojo. Snd krepsinyje Bayern turejo imt maca, bet Berlynas sunesiojo. Taigi begale tu netiketumu buna. A cia det pries serba, nu nznau, nznau. Asmeniskai dar kombo priciupau Djokos ir krepsinio Barsos pergale.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
5
Kodėl už graiko pergalę mažas koeficientas? Man reikia, kad būtų bent jau 7 ir tada šausiu...
Registravosi: 2019/08/23 Žinučių: 34 Tel.: LT
Cituoti
1