Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Olimpinės 2012 (Londonas)

Atsakyti
Sekti temą
Pirmas jav dejimas suzaidus 34 minutes
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Tokio maco lauksiu finale lietuva-jav 😄
Registravosi: 2010/04/14 Žinučių: 732 Padėkų: 1
Cituoti
0
Nu ** susaude tritaskiais ir pz zlugo viltys 😁
Registravosi: 2010/04/14 Žinučių: 732 Padėkų: 1
Cituoti
0
Ovidijus Rašė:

tokio maco lauksiu finale lietuva-jav 😄


nu tai rusus ketvirtfinaly, o ką ketini nunešt pusfinaly ? 😄D
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Ką galim gaut pusfinaly?
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 276 Padėkų: 28 Tel.: LT
Cituoti
0
Man Px, su tokiu zaidimu, as pradejau tiket, kad Lietuva dar nera nusenus, pasikeitus, siandien as pamaciau tikra komanda, TIKRA UZSIVEDIMA, kovojima del kiekvieno kamuolio ir nesvarbu, ar Rusija, ar Ispanija, as tikiu savo komanda, tikiu savo salim ir tikesiu VISADA!
Registravosi: 2011/05/22 Žinučių: 72
Cituoti
0
Rodriguez Rašė:

Man Px, su tokiu zaidimu, as pradejau tiket, kad Lietuva dar nera nusenus, pasikeitus, siandien as pamaciau tikra komanda, TIKRA UZSIVEDIMA, kovojima del kiekvieno kamuolio ir nesvarbu, ar Rusija, ar Ispanija, as tikiu savo komanda, tikiu savo salim ir tikesiu VISADA!


va butent kad visokiu rusu, ispanu, prancuzu, argentinu lietuvos krepsininkai bijo labiau nei Jav. cia ir yra beda..
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 484 Padėkų: 22
Cituoti
0
Rodriguez Rašė:

Man Px, su tokiu zaidimu, as pradejau tiket, kad Lietuva dar nera nusenus, pasikeitus, siandien as pamaciau tikra komanda, TIKRA UZSIVEDIMA, kovojima del kiekvieno kamuolio ir nesvarbu, ar Rusija, ar Ispanija, as tikiu savo komanda, tikiu savo salim ir tikesiu VISADA!


Puikiai pasakyta išskyrus, kad pradėjai tikėti tik dabar 😄 reikia tikėti ir palaikyti visada jei esi tikras, o ne kaip kai kurie kol laimi tol dievais vadina ant rankų nešioja, o kai pralaimi jau dūcha..
Registravosi: 2012/03/29 Žinučių: 108
Cituoti
0
Grizzly700 Rašė:

Man Px, su tokiu zaidimu, as pradejau tiket, kad Lietuva dar nera nusenus, pasikeitus, siandien as pamaciau tikra komanda, TIKRA UZSIVEDIMA, kovojima del kiekvieno kamuolio ir nesvarbu, ar Rusija, ar Ispanija, as tikiu savo komanda, tikiu savo salim ir tikesiu VISADA!


Puikiai pasakyta išskyrus, kad pradėjai tikėti tik dabar 😄 reikia tikėti ir palaikyti visada jei esi tikras, o ne kaip kai kurie kol laimi tol dievais vadina ant rankų nešioja, o kai pralaimi jau dūcha..

Teisingai, aisku, tikiu ne vien tik nuo dabar, savo komanda, rinktine tikejau visada, juk visada lauki pergaliu ir palaikai ja, stengies iziuret daugiau geru aspektu nei blogu, tik dabar galiu pasakyt tik viena, kad nuo siandien, tai manau , kad pamateme visai kitokia rinktine, kitokia jos spalva, aiskus, nezinia kas tai buvo, ar gera diena, ar parankus, neklampinantis JAV zaidimo stilius, tikiuos, kad tai nebuvo vienadienis stebuklas, vienadienis geras zaidimas ir mes ateityje galesim, kad ir tyliai, bet pradeti mastyti apie medalius.. 😁
Registravosi: 2011/05/22 Žinučių: 72
Cituoti
0
As ir tikiuosi, kad tai buvo ne viena gera diena.
Registravosi: 2012/07/31 Žinučių: 12
Cituoti
0
Uzmeciau 100 metru laimes uz Gatlin 25 kofas ir Gay 20 kofas, kad smagiau butu ziureti 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 305 Padėkų: 46
Cituoti
0
Panašu, kad tunisas jau įrodė, kad tiesiog prieš JAV lietuviam buvo tinkama žaist, kai pozicinio žaidimo nėra beveik
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
3 kofa duoda uz lietuva 😄 ziauru
Registravosi: 2010/04/14 Žinučių: 732 Padėkų: 1
Cituoti
0
Ovidijus Rašė:

3 kofa duoda uz lietuva 😄 ziauru



per mazas kofas ryškiai
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Jianlian under 18 neblogas variantas is Britanija Kinija varzybu.
Registravosi: 2012/04/16 Žinučių: 155
Cituoti
0
md Rašė:

Jianlian under 18 neblogas variantas is Britanija Kinija varzybu.


nes?
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Varzybos nieko nereiskia, manau neturetu ilgai zaist ir ardytis jis, be to ta totala uzsimete dar olimpiados pradzioj, o paskutiniu metu pataikymas tragiskas. Na nezinau, paziuresim kaip cia yra.
Registravosi: 2012/04/16 Žinučių: 155
Cituoti
0
Wabalai kokia nuomone del fernandezo overio 10? dvi rungtynes jau nesuloshe, gal jau laikas sulosti pagal galimybes?ar pau geriau? nes scola tikrai imsiu, pavarys jis kaip ir linelis pries useska
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 3199 Padėkų: 4
Cituoti
0
Federico Rašė:

wabalai kokia nuomone del fernandezo overio 10? dvi rungtynes jau nesuloshe, gal jau laikas sulosti pagal galimybes?ar pau geriau? nes scola tikrai imsiu, pavarys jis kaip ir linelis pries useska



Na su Scola manau kabliukas tas, kad čia jam tie apgaulingi judesiai neilgai padės, nes kamuolį išmuš greit amerikiečiai. Plius varžybos nelabai ką lemia, būtų protingas, pasaugotų jį treneris, aišku taip nebus, nes kaip matėm anų varžybų pabaigoj, tai visiški kelmai ten ant suolo su kuriais galima daugiau nei Nigerija gaut.
Dėl Fernandezo, tai ėmiau prieš australus ir galiu pasakyt, kad nors ir permetė, bet užteko man pamokėlės kad nelįsčiau aš prie jo 😁 Neaišku man visiškai mes jis daug ar nemes į krepšį, o dar ir pataikyt reik.. 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
wabalas Rašė:

wabalai kokia nuomone del fernandezo overio 10? dvi rungtynes jau nesuloshe, gal jau laikas sulosti pagal galimybes?ar pau geriau? nes scola tikrai imsiu, pavarys jis kaip ir linelis pries useska



Na su Scola manau kabliukas tas, kad čia jam tie apgaulingi judesiai neilgai padės, nes kamuolį išmuš greit amerikiečiai. Plius varžybos nelabai ką lemia, būtų protingas, pasaugotų jį treneris, aišku taip nebus, nes kaip matėm anų varžybų pabaigoj, tai visiški kelmai ten ant suolo su kuriais galima daugiau nei Nigerija gaut.
Dėl Fernandezo, tai ėmiau prieš australus ir galiu pasakyt, kad nors ir permetė, bet užteko man pamokėlės kad nelįsčiau aš prie jo 😁 Neaišku man visiškai mes jis daug ar nemes į krepšį, o dar ir pataikyt reik.. 😁
nes priekis nera tragiskas pas brazilus, tai kury geriau ringtis varianta ar rudy ar pau?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 3199 Padėkų: 4
Cituoti
0

Naujausi įrašai