Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2023

Atsakyti Sekti temą
Senseless rašė:

Kaip ištikro Eurovizija keičiasi. Seniau pirmų repeticijų net negalėdavai jokio video pamatyt, dabar jau TikTokina pirmas repeticijas, atlikėjai pasirodo jau su sceniniais rūbais(kai seniau sceniniai rūbai buvo "slepiami" iki pat generalinės repeticijos), žodžiu kortos atidengiamos vos ne savaite ankščiau nei prieš 10m~. Paskutinioji šiandien Loreen, bus įdomu ar pavyks padaryt pasirodymą kaip Švedijos atrankoj ar visgi kažką reiks keisti.

Jeigu iš tikrųjų nori pajusti, kaip, bėgant laikui, keitėsi Eurovizijos konkursas, žvilgtelėk čia: 😉

Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Primename visi Eurovizijos koeficientai bei statymai vienoje vietoje statymai.com/eurovizija/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7333 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Kokios nuomones del Italijos ? Top 10 kaip ir lockas? Top 5 irgi imanoma uzkabinti ? Komisijoje turetu buti labai aukstai.
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0
Rich. rašė:

Kokios nuomones del Italijos ? Top 10 kaip ir lockas? Top 5 irgi imanoma uzkabinti ? Komisijoje turetu buti labai aukstai.

Pritariu. Praeiti konkursai rodo, kad gerai atrodantis italas su aistringai atliekama daina visada patenka į top 10. Pliusų prideda ir tai, kad visi kiti konkurso favoritai, neskaitant Suomijos, yra moterys. Tai, manau, daugelis moterų tikrai prabalsuos už tokį svajonių jaunikį. Bet, ar kofas yra value, tai nežinau. Labai jau apdaužytas.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1625 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
2
Filosofas rašė:

Pritariu. Praeiti konkursai rodo, kad gerai atrodantis italas su aistringai atliekama daina visada patenka į top 10. Pliusų prideda ir tai, kad visi kiti konkurso favoritai, neskaitant Suomijos, yra moterys. Tai, manau, daugelis moterų tikrai prabalsuos už tokį svajonių jaunikį. Bet, ar kofas yra value, tai nežinau. Labai jau apdaužytas.

O sakykim statymas Italija auksciau uz Izraeli, yra logikos siame statyme? Kaip vertini Izraeli?

p.s parasiau sita zinute ir pamaciau tavo statyma su Izraeliu, tik idomu placiau mintys
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0
Rich. rašė:

O sakykim statymas Italija auksciau uz Izraeli, yra logikos siame statyme? Kaip vertini Izraeli?

p.s parasiau sita zinute ir pamaciau tavo statyma su Izraeliu, tik idomu placiau mintys

Nebus italija niekaip auksciau uz izraelio, chebra jus nejuokaukit, nebus italo top10 o izraelis top5
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Rich. rašė:

O sakykim statymas Italija auksciau uz Izraeli, yra logikos siame statyme? Kaip vertini Izraeli?

p.s parasiau sita zinute ir pamaciau tavo statyma su Izraeliu, tik idomu placiau mintys

Nežinau. Reikia pirma pamatyti Izraelio pasirodymą pusfinalyje. Dabar čia gaunasi šioks toks būrimas iš kavos tirščių. Tiek Italija tiek Izraelis turi savo pliusų. Italija patiks vyresniems, Izraelis - jaunimui. Kuris bus aukščiau finale, nežinau, bet, jei statyčiau, tai imčiau Italiją, nes už Italiją @2.10, o už Izraelį @1.65
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1625 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
1
Nu jau ne iš kavos tirščių būrimas, yra tie pasirodymai, neilgi bet jau vaizdą galima susidaryt.
Izraelis man buvo toks "so so", nes daina sulipdyta iš 3 dalių, bet gyvai jau mačiau kas bus. Gali labai šaut į priekį po tokio šou. Italas man labai patinka, jo daina tikrai graži, prie balso išvis negali prisiknist, bet va man rodos žiūrovai gali stipriai neužbalsuoti. Abi dainos bus TOP10 ir turbūt abi bus 4-9vt~. Nematau tikslo h2h imt išvis šių šalių.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
O kaip del Lenkijos Top10? 11koef? Daina topuose dabar. Kofas vilioja 😁
Registravosi: 2010/12/02 Žinučių: 1
Cituoti
0
warute rašė:

O kaip del Lenkijos Top10? 11koef? Daina topuose dabar. Kofas vilioja 😁

Finale iš komisijos gaus 0~.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
warute rašė:

O kaip del Lenkijos Top10? 11koef? Daina topuose dabar. Kofas vilioja 😁

Kam patinka grazi pana sokanti tie balsuos uz izraeli, nes vistiek kokybiskesne daina ir idomesnis pasirodymas, speju lenkija bus auksciau uz lietuva, bet top 10 nepasieks
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
Kodel svedija pirmo pusfinalio 3.5 kofas?
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
sport advisor rašė:

Kodel svedija pirmo pusfinalio 3.5 kofas?

Galbūt todėl, kad pusfinaliuose negali balsuoti komisija?
Registravosi: 2020/08/18 Žinučių: 54 Padėkų: 35 Tel.: GB
Cituoti
0
nistelrooyus rašė:

Galbūt todėl, kad pusfinaliuose negali balsuoti komisija?

Nu jo.. labai visiem tas CHA CHA CHA patinka trbt 😉)
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Gal kažkokių idėjų turit dėl pirmo pusfinalio ? Mano galva book'ai labai tiksliai sustatė kortas čia. Praktiškai nematau jokios intrigos.

Garantuotai pateks : Suomija, Švedija, Norvegija, Izraelis, Čekija ir Moldova.
Greičiausiai pateks : Portugalija, Serbija, Šveicarija ir Kroatija.
Greičiausiai nepateks : Nyderlandai, Latvija ir Malta.
Neturi variantų : Azeris, Airija.

Jei ieškot sliekų, tai nu įsivaizduoju dar Nyderlandus patenkančius(kad ir kokie jie live man necharizmatiški ir nesiderina bei neįtikina vaizdas). Kas galėtų nepatekt ? Šveicarija kokia turbūt, nors dėl Serbijos ir Kroatijos beprotiškumų irgi nereiktų atmest, kad vieni "iškritėliai" gali likt už borto. Žinant, kad Suomija jau susirinks tuos crazy balus.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Senseless rašė:

Gal kažkokių idėjų turit dėl pirmo pusfinalio ? Mano galva book'ai labai tiksliai sustatė kortas čia. Praktiškai nematau jokios intrigos.

Garantuotai pateks : Suomija, Švedija, Norvegija, Izraelis, Čekija ir Moldova.
Greičiausiai pateks : Portugalija, Serbija, Šveicarija ir Kroatija.
Greičiausiai nepateks : Nyderlandai, Latvija ir Malta.
Neturi variantų : Azeris, Airija.

Jei ieškot sliekų, tai nu įsivaizduoju dar Nyderlandus patenkančius(kad ir kokie jie live man necharizmatiški ir nesiderina bei neįtikina vaizdas). Kas galėtų nepatekt ? Šveicarija kokia turbūt, nors dėl Serbijos ir Kroatijos beprotiškumų irgi nereiktų atmest, kad vieni "iškritėliai" gali likt už borto. Žinant, kad Suomija jau susirinks tuos crazy balus.

Mano nuomone svedija, suomija, norvegija, izraelis, serbija ir kroatija garantuotai, o tarp likusiu dar visko gali buti
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
up rašė:

Mano nuomone svedija, suomija, norvegija, izraelis, serbija ir kroatija garantuotai, o tarp likusiu dar visko gali buti

Nu jau Moldovos tarp garantuotų neįrašyti nuodėmė. Aš jiems net TOP10 finale neatmetu. Ten žiauriai gerai sueis tas Tyrion Targarien šou su dūdele. Išvis spalvingas pasirodymas, energinga daina, jokių dvejonių neturiu tuo klausimu.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Senseless rašė:

Gal kažkokių idėjų turit dėl pirmo pusfinalio ? Mano galva book'ai labai tiksliai sustatė kortas čia. Praktiškai nematau jokios intrigos.

Garantuotai pateks : Suomija, Švedija, Norvegija, Izraelis, Čekija ir Moldova.
Greičiausiai pateks : Portugalija, Serbija, Šveicarija ir Kroatija.
Greičiausiai nepateks : Nyderlandai, Latvija ir Malta.
Neturi variantų : Azeris, Airija.

Jei ieškot sliekų, tai nu įsivaizduoju dar Nyderlandus patenkančius(kad ir kokie jie live man necharizmatiški ir nesiderina bei neįtikina vaizdas). Kas galėtų nepatekt ? Šveicarija kokia turbūt, nors dėl Serbijos ir Kroatijos beprotiškumų irgi nereiktų atmest, kad vieni "iškritėliai" gali likt už borto. Žinant, kad Suomija jau susirinks tuos crazy balus.

Tikrai perdaug crazy pasirodymu pirmam pusfinaly, kazkas gali ir nepatraukti (serbija?), siaip man atrodo portugalai gali nepatekti, idomus pusfinalis, nors jie gali patekti vien delto jog jie portugalija, finale jie praktiskai visada
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0
Pagal mane tai value kad Šveicarija nepateks
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1485 Padėkų: 880 Tel.: LT
Cituoti
0
Olandai issiskirs savo balade tarp sito pusfinalio crazy dainu, tai manau nepateks kazkuri is situ saliu: Portugalija,Sveicarija,Serbija
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
0