Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti
Sekti temą
Gal kas betsafe statet Lietuva - Rusija H2H?
Registravosi: 2013/02/14 Žinučių: 304 Padėkų: 444 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsafe 500 over grąžinta, 500 under pralaimėta. IR ČIA TAS PATS ĮVYKIS, tai wtf, kodėl ne visą įvykį vienetui lygina jei ten klaida, o tik tai, kas turėjo būt laimėta, tas kas pralaimėta tai viskas ok... nu jie matau leidžia sau vėl apgaudinėt žmones.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
2
Ne nu bet čia tai viršūne ant tiek naglai, rašom skunda i priežurios tarnyba, iš pradžiu išvis užskaitė pralaimėta over 500, veliau prilygino vienetui, o under 500 pralaimeta..
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 610
Cituoti
7
Gera eurovizija šiemet. 99,9% statymas, kad UK duos Lietuvai 12 balų pasitvirtino. Ir Italija Top2. Daug geriau nei krepšinis ar futbolas.
Registravosi: 2011/07/19 Žinučių: 194
Cituoti
0
funjan rašė: Ne nu bet čia tai viršūne ant tiek naglai, rašom skunda i priežurios tarnyba, iš pradžiu išvis užskaitė pralaimėta over 500, veliau prilygino vienetui, o under 500 pralaimeta..
Man tai sunkiai suvokiama, kaip gali iš vieno įvykio viena baigtis, kuri nesueina užskaityta, o ta kuri sueina jau klaida iš esmės... Tai pala, visas įvykis tada klaida iš esmės. Tai jie pralaimėjimus sau susirinko pinigus, o tie kas laimėjo neišmokės jiems. Kadangi buvau už abi baigtis pasidėjęs tai aš realiai negalėjau laimėt šito statymo pagal juos.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
9
Senseless rašė: Man tai sunkiai suvokiama, kaip gali iš vieno įvykio viena baigtis, kuri nesueina užskaityta, o ta kuri sueina jau klaida iš esmės... Tai pala, visas įvykis tada klaida iš esmės. Tai jie pralaimėjimus sau susirinko pinigus, o tie kas laimėjo neišmokės jiems. Kadangi buvau už abi baigtis pasidėjęs tai aš realiai negalėjau laimėt šito statymo pagal juos.
Rašyk skundą į LPT. Tie betsafe tokie išpindėję, kad man trūksta žodžių. Urodų kontora.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
10
Visos lt kontoros urodo, temoka kopint kofus, o jei laimeta daro loss 😁 galvoja zmones *** ramiai tyles ir niekas nieko nesakys...
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
Filosofas rašė: Rašyk skundą į LPT. Tie betsafe tokie išpindėję, kad man trūksta žodžių. Urodų kontora.
Tame ir esmė, kad to nedarysiu, nes neverta dėl tų kelių eurų man čia blaškytis(buvo limitai tam statymui kosminiai), bet skirtingai nei dauguma čia esančių, nesu ten baisus lažybų guru ir tokių dalykų netenka man matyti ar girdėti. Todėl gal ir sunkiau suvokti kaip čia taip lengva vogti žmonių pinigus. Aš galėčiau irgi tada atidaryti kontorą, siūlytį nesąmones ir poto lyginti vienetui laimėtus statymus, o pralaimėtus susirinkt pinigėlius. Čia jau verslas nuo nulio...
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
O tai kokius jie argumentus pateikia tokiems fokusams, rašant į live chat?
Registravosi: 2019/03/17 Žinučių: 62 Tel.: LT
Cituoti
7
R.Zilnys "Malta eme mokesciu moketoju pinigus ir state uz Malta lazybu kontorose, jog daina kuo auksciau kiltu lazybose"
Placiau nuo 28:33 youtube.com/watch?v=6LSbuk5PLhI
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1804
Cituoti
2
Rich. rašė: R.Zilnys "Malta eme mokesciu moketoju pinigus ir state uz Malta lazybu kontorose, jog daina kuo auksciau kiltu lazybose"
Placiau nuo 28:33 youtube.com/watch?v=6LSbuk5PLhI
Kuo mažesnė šalis, tuo labiau pakvaišus dėl Eurovizijos 😄 Jau ir praeitais metais Malta yra taip dariusi. Jau neatsimenu, kada iki pusfinalių už Maltos pergalę kofas būtų buvęs didesnis nei @25. Nuolatos jie būdavo favoritų dešimtuke. Paskui po pusfinalių jau atsistato viskas į savo vietas.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0

Naujausi įrašai