Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2021

Atsakyti Sekti temą
Paskelbti nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyviai

lrt.lt/naujienos/muzika/...izijos-atrankos-dalyviai

Eurovizijos statymai
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
2
Laukiam filosofo įžvalgų.
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 626 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
augustinasg10 rašė:

Laukiam filosofo įžvalgų.

Filosofas yra statymai.com Uzkuraitis 😁)
Registravosi: 2011/06/17 Žinučių: 1174 Padėkų: 1801
Cituoti
9
Rich. rašė:

Filosofas yra statymai.com Uzkuraitis 😁)

Hehehe. Kol nebus bukmekerių pasiūlos - nebus ir įžvalgų 😁 Gal pasiūlys jau ką nors po pirmų trijų laidų, kai visos dainos bus išgirstos.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
3
Aistė Pilvelytė 12-tą kartą dalyvaus Eurovizijos atrankoje.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
youtube.com/watch?v=YFzcmH1kDj8

Kitas lygis nei Monikos ar Pilvelyte, labai kabinanti daina, pabalsuokim ateinanti sestadieni
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
5
Tu turbut juokauji.. Ka eurovizijoj veiks daina be priedainio.. Nuobodybe
Registravosi: 2011/11/19 Žinučių: 262 Tel.: LT
Cituoti
2
Merdokas rašė:

Tu turbut juokauji.. Ka eurovizijoj veiks daina be priedainio.. Nuobodybe

The heat is getting higher I feel that I’m on fire The World is my desire I feel that I’m on fire. Cia 3 kartus pasikartojantys zodziai, tai kaip ir priedainis, be to siais laikais madingos dainos kur vietoj priedainio pragrojimas
Registravosi: 2017/12/23 Žinučių: 200 Padėkų: 30
Cituoti
0
up rašė:

The heat is getting higher I feel that I’m on fire The World is my desire I feel that I’m on fire. Cia 3 kartus pasikartojantys zodziai, tai kaip ir priedainis, be to siais laikais madingos dainos kur vietoj priedainio pragrojimas

😄DD Merdokas omeny turėjo, kad priedainis visiškai nekabinantis. Man šiaip daina irgi visai patiko, bet ji visiškai ne eurovizinė, "be priedainio" ir neįsimintina.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Ar jau yra statymai kazkur cia sujudimas del to kas pateks i Eurovizija ? Nes uzmetes aky buvau tai dar kolkas nera 😄 nei tope nei bete
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Ar pasiula pasirodys kai jau bus visi aiskus pretendentai, kelalapiui i siu metu Eurovizija ?
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Atsiminkit, kad Eurovizijoje svarbu ir kažkoks vizualas scenoje, o ne vien daina.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
footballfan rašė:

Ar pasiula pasirodys kai jau bus visi aiskus pretendentai, kelalapiui i siu metu Eurovizija ?

Cia as sakau apie musu Lietuviu dalyvius
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Bus bus, pernai irgi buvo
Registravosi: 2018/08/07 Žinučių: 95 Padėkų: 54 Tel.: LT
Cituoti
0
"The Roop (Is) On Fire" - Bloodhound Gang 😄 Konkrečiai priminė iškart, gyvai žiūrint ir per tv vaizdas visai kitoks, bet man toks pastebėjimas, ar nebus šiemet: pešasi trys merginos(Monique, Monika Marija ir Aistė), jos balus split'ina, o laimės bachūrėlis The Roop. Tik jį matau pakolkas siunčiamą į Euroviziją. Ir visi kurie sako, kad netinka turbūt nesidomi Eurovizija. Jis kaiptik turi smagią melodiją, kabinančią tokią, o dar šou, kur jau dabar prajuokina, o dar manau neišpildė kiek galima prigalvot per tą muzoną be žodžių... Neišsiuntėm jau Mažulės, bet dabar manau turim šansą susitvarkyt.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Pamačius balsavimą akivaizdu, Aistei vėl niekas neleis laimėti. Nesvarbu, kad ir pas komisiją ir pas žiūrovus aukščiau The Roop, bet svarbiausia, kad komisija ją nustūmė net iš antros vietos(4-finalyje) aiškiai siųsdami žinutę "no chance" ir net nesvajok. Supraskit mane teisingai, šiemet man jos daina "tipinė Švediška" tai parašiau, kai tik ji įdėjo ją į youtube(komentarą), bet man keista, kaip komisija per tuos "N" metus kiekvienais metais jai bandant vis tą patį daro, eina prieš ją nors tu ką, atrodo nebekreipia dėmesio net kokia daina, vistiek kažkas blogai. Dabar reikia sulaukti koef. ir tada pasakysiu kur value yra, manau šiemet lažybininkai arba sugrybaus, arba nedės ilgai pasiūlos, nes čia šiuo metu visiškas random atrodo ir tikrai teoriškai įmanoma pagaut gerą statymą.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
1
Gal geriau nesakyk, kur value, nes kai tik pasakysi, tai su tavo žodžiais tas value pradings kaip į vandenį 😁
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Gal geriau nesakyk, kur value, nes kai tik pasakysi, tai su tavo žodžiais tas value pradings kaip į vandenį 😁

Gerai pasakyta, sakyk kaip nors uzkoduotai 😄
Registravosi: 2008/12/17 Žinučių: 205
Cituoti
0
Nežinau Aistes daina aiškiai geriausia čia, bet faktas, kad ji nelaimės. The Roop patiko man, bet kažko trūksta. O daugiau kaip ir nieko nėra Monique ir Monika Marija šiemet nieko gero tikrai.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
O čia ištrauka iš mėgstamiausios The Roop dainos 😁

The roop, the roop, the roop is on fire
The roop, the roop, the roop is on fire
The roop, the roop, the roop is on fire
We don't need no water let the motherfucker burn
Burn motherfucker burn

Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1