Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2019

Atsakyti Sekti temą
Deja bet be šansų Lietuvai patekt tikrai prastas pasirodymas
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 877 Tel.: LT
Cituoti
1
krulis11 rašė:

Deja bet be šansų Lietuvai patekt tikrai prastas pasirodymas

Ka tu cia?
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 132
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Deja bet be šansų Lietuvai patekt tikrai prastas pasirodymas

Pasirode daug geriau nei tikejaus
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
6
Nesuprantu kokie čia masonai prieš 3 mėn nusprendė,kad olandas laimės ev ir už ką,man net mūsų liūtukai geriau suskambėjo.O šiaip iš visų gabalų kiek jau mačiau man įsiminė tik islandų ir dabar norvegų gabalas,visa kita šaize kažkokia....
Ai dar Kipras liux,bet ne dėl dainos : D
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
0
Azerbaidzano daina man patinka, tik sou dalyje truksta judesiuko😉
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
4
Man patiko Norvegu, Svedu, Olandu. Olandas tikrai vertas laimet, pasirodymas toks bomziskas atrodo, ta lempa nusiledzia pigiausiu budu, bet viska atperka jo balsas ir charizma. Tai ne rusu pirdunas su savo delegacija ir sukistais tukstanciais i efektus
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
5
Rip 😄
Registravosi: 2018/05/28 Žinučių: 26
Cituoti
0
Per daug stiprus pusfinalis aišku kad albanai kokie pateko tai irgi nesamone
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 877 Tel.: LT
Cituoti
0
Kadangi turime turbūt aktyviausias eurovizijos diskusijas, galbūt būtų minčių kaip esant dabartiniui finalui padaryt kokią spėlionę puslapyje, kad visi galėtų paspėlioti po to pareitinguotume ir nuo pat pradžių gerai prognozuojančius atrinktume. TIesiog fantasy stiliaus kažką, gal kils kam minčių kaip, galite ir asmeninę žinutę rašyti, apgalvosime per metus 😁
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Danija pateks, Rumunija nepateks, dar yra abejojančių mano spėjimais? ... Du pusfinalius man viskas tobulai, gal tik ne San Marinas 😄 😄 😄 Bet Serhat memų karalius, tai šitą pamiršau ir gal neįvertinau memų jėgos. 😄 Bet jau šitas pusfinalis po live manau neivieno nenustebino, kad kažkas turėjo patekt ar neturėjo, pvz Rumunija tokio š senai negirdėjęs, 100k € į šikną visiškai, kėdė iš rusyno, fonas graikelių, apranga mokyklinė, daina be priedainio... nežinau aš ir labai džiaugiuosi ir kartu nusivyliau šiuo pusfinaliu(norėjosi kokios staigmenos, bent 1).

P.S. Lietuvos pasirodymas tai kai turi 20€ kišenėj ir varai į euroviziją... nu čia ne paprastumas parodomas, o skurdas, kad ant tiek nėr babkių, kad net backų nerodo, nes rūbams nėr babkių, pats ir taip su juoda bliuska pigiausia išėjo. Gaila aišku, kad šita korta žaidė, aš tam niekada nepritarčiau.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Senseless rašė:

Danija pateks, Rumunija nepateks, dar yra abejojančių mano spėjimais? ... Du pusfinalius man viskas tobulai, gal tik ne San Marinas 😄 😄 😄 Bet Serhat memų karalius, tai šitą pamiršau ir gal neįvertinau memų jėgos. 😄 Bet jau šitas pusfinalis po live manau neivieno nenustebino, kad kažkas turėjo patekt ar neturėjo, pvz Rumunija tokio š senai negirdėjęs, 100k € į šikną visiškai, kėdė iš rusyno, fonas graikelių, apranga mokyklinė, daina be priedainio... nežinau aš ir labai džiaugiuosi ir kartu nusivyliau šiuo pusfinaliu(norėjosi kokios staigmenos, bent 1).

P.S. Lietuvos pasirodymas tai kai turi 20€ kišenėj ir varai į euroviziją... nu čia ne paprastumas parodomas, o skurdas, kad ant tiek nėr babkių, kad net backų nerodo, nes rūbams nėr babkių, pats ir taip su juoda bliuska pigiausia išėjo. Gaila aišku, kad šita korta žaidė, aš tam niekada nepritarčiau.

Neužriesk nosies, nes jei būtų rumunai patekę tai sėdėtum ramus.. o dėl backų tai pasidomėk truputį, dabar mada tokia, beveik visi backų nerodo, jei jie neatlieka didelio vaidmens, rusai ir tarkim nerodo šiemet tai čia ir rusai skurdžiai skaitos?...
Registravosi: 2013/10/30 Žinučių: 16 Padėkų: 43 Tel.: LT
Cituoti
0
deividasm rašė:

Neužriesk nosies, nes jei būtų rumunai patekę tai sėdėtum ramus.. o dėl backų tai pasidomėk truputį, dabar mada tokia, beveik visi backų nerodo, jei jie neatlieka didelio vaidmens, rusai ir tarkim nerodo šiemet tai čia ir rusai skurdžiai skaitos?...

Rusijos tai bent scena užpildyta, kur tie backai stovėtų? O pas mus tai, kai atitolina vaizdą graudu žiūrėt, po kiekvieno tokio operatorių atitolinimo vis galvojau, gal greičiau priartink Jurijų, nes tuščia scena, gėda žiūrėt. Net Armėnė su ugnim ir savo "drąskymusi" stengėsi užpildyti sceną, tik ne Jurijus, jis gi paprastumu laimės. Gaila, nes manau dar galėjom patekt su geresniu pasiruošimu. Nebuvo jau toks stiprus tas pusfinalis kaip atrodė iš pradžių.
Registravosi: 2012/05/08 Žinučių: 154 Padėkų: 11
Cituoti
0
Smagu buvo ziureti Jurijaus ranku magijos sou 😄 Galejo bent Girzadas pasokti scenoj, islaisvint savo vidini liuta. Negi mes tokie ubagai? girzada ant kilimelio? Kur paramos koncertai, nebuvo jauciu ju.
Registravosi: 2009/12/29 Žinučių: 125 Padėkų: 108 Tel.: LT
Cituoti
1
Kai Monika Marija ir kartu nunese kruva euru buvau nusprendes neziuret. Paziurejau. Kol siusim toki prastuminejama suda i Eurovizija, tol taip ir bus. Galima sneket ka nori apie daina ir t.t., bet tiek pati daina nebuvo verta atstovaut Lietuvos, tiek pasirodymas. Sitiek kaimynu pusfinaly ir vistiek nepatekt yra tiesiog geda. Zilnys neveltui is gaidzio vartesi skelbdamas Juriju nugaletoju. Dabar perka bilietus ir tegu skrenda namo, biudzetas mazas, nera ten ko sedet is musu (?) pinigu.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Olandas pasirodo 12-as, tai dabartinis kofas aisku yra niekinis, ka saudysit is didesniu? australe 24 nr, islandai aisku skonio ne mano, bet gali labai stipriai but paciam virsuj
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neleidžia man įdėti jau daugiau prognozių tai įmetu čia: Naktį paaiškėjo running orderis ir jis labai palankus Nyderlandams ir Australijai, galimai šios valstybės nugalėjo savo pusfinaliuose, kadangi buvo suteikti pasirodymai pirmos ir antros pusės gale (12 ir 25). Apie Australiją jau rašiau, kai buvo 2.5 kofas už top10 ir nuo to laiko jų kofai stabiliai krito, o pasirodymą pusfinalyje pamatę žmonės suprato, kad ten kažkas tikrai wow. Atlikėjos vokalas labai įspūdingas ir apskritai visas dainos atlikimas yra next level, kada tu dainuoji ant judančio strypo kelių metrų aukštyje... Komisijai čia bus viena iš favoričių , manau TOP3 komisijos balsavime be vargo atsidurs, o žiūrovams, kurie matys šou ekrane irgi sukils įvairios teigiamos emocijos ir pagarba už tokį Eurovizijoje nematytą šou. Galima mylėt ar nekęst šios dainos, bet pagarbą jai turės visi, o ypač faktas, kad pasirodys 25-ti dar pagelbės surinkti daugiau žiūrovų balsų. Labai sunkiai įsivaizduoju Australiją nepatenkant į TOP4 su tokiu pasirodymu, už TOP3 kofas 1.85 tai as asmeniškai renkuosi Top4. Sėkmės.
Registravosi: 2013/10/30 Žinučių: 16 Padėkų: 43 Tel.: LT
Cituoti
0
Čia labai aktuali info, kuri kažkiek įtakos daugelio dainų užimamą vietą finale: wiwibloggs.com/2019/05/1...n-the-song-alone/239163/
Registravosi: 2013/10/30 Žinučių: 16 Padėkų: 43 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaip vertinat Norvegiją į TOP10? Manau realus variantas. Gera užvedanti daina, eurovizinio formato, bet žmonėms lyg patinka, plius ir numeris finale - 15, mano manymu geras.
Registravosi: 2012/10/02 Žinučių: 43 Padėkų: 1
Cituoti
0
Ziuri kas Grand Final Final JURY SHOW live? kokios mintys?
Registravosi: 2015/03/26 Žinučių: 40
Cituoti
0
Panašu, kad Slovėnijos atstovai nėra patenkinti būvimu „Eurovizijos“ finale, skelbia užsienio portalas „Metro“. Tokias kalbas atlikėjų pora Zala Kralj ir Gašperas Šantlas išprovokavo iškart po pirmojo konkurso pusfinalio, kuomet jiedu dalyvavo spaudos konferencijoje ir davė „nemandagų“ interviu.

„Na, aš manau, kad jūs uždavinėjate tokius nuobodžius klausimus, dėl kurių interviu metu mes dažniausiai užsimanome namo“, – rėžė G. Šantlas. Iškart po tokio tiesmuko slovėno atsako salėje kilo šioks toks nemalonus šurmulys.

Skaitykite daugiau: delfi.lt/veidai/eurovizi...a-finale.d?id=81213009#/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0