Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Eurovizija 2016

Atsakyti
Sekti temą
Man lyderis - Australija, bet keistai skamba Eurovision 2017 Sidney 😕
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 160 Tel.: LT
Cituoti
0
Sidnėjus nėra Australijos sostinė. O bet to Australijai laimėjus, konkursas vistiek vyktų Europoje, tai yra toje šalyje, kuri pareikštų norą organizuoti. Na mažų mažiausiai Rusija tai tikrai norėtų paorganizuoti.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas Rašė:

Sidnėjus nėra Australijos sostinė. O bet to Australijai laimėjus, konkursas vistiek vyktų Europoje, tai yra toje šalyje, kuri pareikštų norą organizuoti. Na mažų mažiausiai Rusija tai tikrai norėtų paorganizuoti.



Malme irgi nera sostine 😁 😉
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 924 Padėkų: 60
Cituoti
0
Gerai pastebėjai. Kažkaip buvau užsiciklinęs, kad tik sostinėse vyksta 😄
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas, kaip vertini Australijos šansus laimėt šiemet? Man 13 kofas atrodo gerokai per didelis jiems, ką manai?
Registravosi: 2014/01/21 Žinučių: 5
Cituoti
0
IgnasBarauskas Rašė:

Filosofas, kaip vertini Australijos šansus laimėt šiemet? Man 13 kofas atrodo gerokai per didelis jiems, ką manai?


Vertinu gerai, ir pats esu šiek tiek pasidėjęs. Tiesą sakant tik ant Australijos ir esu pastatęs kol kas. Beje, kofas jau @15. Nepamiršk, kad visada reikia statyti ant geriausio siūlomo koeficiento 😁
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
9.09% šakutė turintiems PaddyPower ir Orakulas sąskaitas.

Ar pateks Lietuva į finalą?
PaddyPower: Taip @1.44
Orakulas: Ne @4.50
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas Rašė:

9.09% šakutė turintiems PaddyPower ir Orakulas sąskaitas.

Ar pateks Lietuva į finalą?
PaddyPower: Taip @1.44
Orakulas: Ne @4.50


Sunku patiket, kad nepateks.
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Cia nereik jokiu nuojautu,imi ir naudojies sukutem kuros nesa 9% pelna,beje dekui uz si atrasta perliuka,pasinaudota 😁
Registravosi: 2013/06/17 Žinučių: 39
Cituoti
0

Sunku patiket, kad nepateks.



Na tada imi pagerintas šakutes, kuri laimintis statymas bus, kad pateks, o statymas, kuris grąžins pinigus, bus kad nepateks. Pelnas 12% nuo statomos sumos, o nesėkmės atveju tiesiog atgausi pinigus.

1.44 x 77.00 = 110.88
4.50 x 22.00 = 99.00

ROI: 12.00%

Moneyline Odds: 1.120

Stake: 99.00

Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
Saunuolis , kad duodi vaikam ant ledu uzsidirbt 😁 bet paddypower nepiima lt ip + depositai tik is bankines saskaitos per paypal. uz LT Q buvo @1,57 , aplenkiu tave 😉
Registravosi: 2016/01/25 Žinučių: 10
Cituoti
0
Ankstyvos prognozes pries repeticijas, pradedu nuo pusfinalio kur ir musu esama.
Laukiu minciu uz/pries esant tokiam isdestymui.
​SF 2 :
Latvia Q
Poland Q
Switzerland NQ
Israel Q
Belarus NQ
Serbia Q
Ireland NQ
FYR Macedonia NQ
Lithuania Q
Australia Q
Slovenia NQ
Romania BORDERLINE
Bulgaria BORDERLINE
Denmark NQ
Ukraine Q
Norway BORDERLINE
Georgia NQ
Albania Q
Belgium NQ
Registravosi: 2016/01/25 Žinučių: 10
Cituoti
0
Viskas daug maz taip ir bus, tik Albanija 99.99% kad ne 😁
Registravosi: 2016/01/28 Žinučių: 354 Tel.: LT
Cituoti
0
Rizikuoju su Albania del labai geros paskirtos pozicijos18 + ju salis istatyta tarp triuksmadariu gruzinu ir bebalses belges, kas mano manymu isryskins albanes ekspresija dar labiau.
@4 atrodo value.
Registravosi: 2016/01/25 Žinučių: 10
Cituoti
0
Cia tam Paddypower isvis neapsimoka statyt, visur bus kitoki kofai, cia kazkokie vaikiski...
Registravosi: 2013/07/31 Žinučių: 382 Padėkų: 34
Cituoti
0
Mano manymu labai aukstai siais metais bus Lenkas. Dar visai nesenai, vos pries pora metu laimejo moteris su barzda, dabar dainuoja vyras su lakuotas nagais kuris turejo gimti moterimi. Daina irgi kazkiek panasi i Conchitos. Galima sakyti kad kartojasi ir kad nelaimes del to, bet Danija irgi laimejo sekanciais metais po Loreen Euphorijos. Dar pries pora dienu uz Lenka tope buvo 67 kofas, dabar 41. Gal kas pamena kiek buvo uz Conchita, kad laimes likus menesiui iki konkurso😟
Kitas dalykas gailestis. Jo daina kazkiek sukelia gailesti. Jo gyvenimas irgi nera mielas. Is gailescio zmones balsuoja aktyviai. Lenku tauta didele, issibarste irgi po visas anglijas, airijas, norvegijas kas tikrai prides daug balsu. Nepamirskim kad ir Lietuvoje gyvena daug lenku. Daug kas juo gal ir slykstesis, bet kaip minejau pavyzdziu ieskoti toli nereikia, nes konkursa yra jau laimeje ir gejus ir lesbiete ir visai nesenai.
Vienoje apklausoje kur klausiama kas laimes ryskus favoritas yra Lenkas su 16%. Idomumo delei galiu pasakyti kad vengras ten antras.
Pats asmeniskai pirmiausia padejau uz Australija, bet dabar mano favoritas lenkas..
sekmes
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 484 Padėkų: 22
Cituoti
0
Už Austriją kofas buvo @40. Kas susiję su gailesčiu, tai Ukrainos daina šioje kategorijoje pralenkia Lenkiją, bent jau man.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1645 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0

SF 1
Finland NQ
Greece NQ
Moldova NQ
Hungary BORDERLINE
Croatia BORDERLINE
The Netherlands Q
Armenia Q
San Marino NQ
Russia Q
Czech Republic BORDERLINE
Cyprus NQ
Austria NQ
Estonia Q
Azerbaijan Q
Montenegro NQ
Iceland Q
Bosnia & Herzegovina Q
Malta Q
Registravosi: 2016/01/25 Žinučių: 10
Cituoti
0
tonikas Rašė:

Mano manymu labai aukstai siais metais bus Lenkas. Dar visai nesenai, vos pries pora metu laimejo moteris su barzda, dabar dainuoja vyras su lakuotas nagais kuris turejo gimti moterimi. Daina irgi kazkiek panasi i Conchitos. Galima sakyti kad kartojasi ir kad nelaimes del to, bet Danija irgi laimejo sekanciais metais po Loreen Euphorijos. Dar pries pora dienu uz Lenka tope buvo 67 kofas, dabar 41. Gal kas pamena kiek buvo uz Conchita, kad laimes likus menesiui iki konkurso😟
Kitas dalykas gailestis. Jo daina kazkiek sukelia gailesti. Jo gyvenimas irgi nera mielas. Is gailescio zmones balsuoja aktyviai. Lenku tauta didele, issibarste irgi po visas anglijas, airijas, norvegijas kas tikrai prides daug balsu. Nepamirskim kad ir Lietuvoje gyvena daug lenku. Daug kas juo gal ir slykstesis, bet kaip minejau pavyzdziu ieskoti toli nereikia, nes konkursa yra jau laimeje ir gejus ir lesbiete ir visai nesenai.
Vienoje apklausoje kur klausiama kas laimes ryskus favoritas yra Lenkas su 16%. Idomumo delei galiu pasakyti kad vengras ten antras.
Pats asmeniskai pirmiausia padejau uz Australija, bet dabar mano favoritas lenkas..
sekmes



Lenkija- mano juodasis arkliukas siais metais. Charismatiskas atlikejas, vienas geriausiu, o gal net geriausias balsas ir simply amazing daina.
Lenku atrankoje padeta i pavesi , Margaret - cool me down, kuri buvo ev favorite dainai neislindus i dienos sviesa. Verta pamineti, jog Michał Szpak pirmauja pagal oficialaus klipo youtube, bei pries kelias dienas vykusio eurovision in concert amsterdame LIVE ivariu saliu pasirodymu perziurose. Matau ji Top10 ir neatmetu galimybes pakovot del pergales. O scenarijus klostosi labai panasus i conchitos metus, tad Jums sprest😁 Pats pasiemes EW @67 ; TOP10 @5 ;SF win @26.

https://www.youtube.com/watch?v=R9gqR19Pck8
Registravosi: 2016/01/25 Žinučių: 10
Cituoti
0
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 484 Padėkų: 22
Cituoti
0

Naujausi įrašai