Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizija 2014

Atsakyti Sekti temą
Filosofas Rašė:

Mano prognozė: Austria Top 3 NO - Unibet 1.75


Kai koeficientas stipriai nukrito už Olandiją, aš galėjau suprasti. Daina labai paprasta, country žanre neturinti rimtų konkurentų, o svarbiausia tai, kad daina tiesiog tobulai nufilmuota. Pasižiūrėkite dar kartą, jei užmiršote - http://youtu.be/YjPWKljY5zM Tai tikrai kažkas išskirtinio Eurovizijoje. Paprasta ir tuo pačiu genialu.

Sugrįžtant prie Austrijos, manau analogiškas koeficiento kritimas yra nepagrįstas. Taip, atlikėjo vokalas yra labai geras. Taip, daina labai gera ir atlikėjas ją visai neblogai parduoda. Visgi baladžių kategorijoje Austrijos konkurentai yra Švedija, Norvegija, Armėnija ir Azerbaidžanas. Nejaugi žiūrovai ir komisija vieningai favoritu laikys būtent Austrijos dainą? Na, kad Austrija bus komisijos Top 5, aš dar galėčiau įsivaizduoti, bet abejoju, ar Austrija paklius į žiūrovų Top 10. Manau, Austrijos atlikėjas peržengia tam tikras ribas demonstruodamas tokią savo išvaizdą. Tai turėtų atgrasinti balsuoti žiūrovus. Komisija? Na, jie tokie patys žmonės kaip ir žiūrovai, todėl galiu spėti, kad komisija ras geresnių dainų, kurias pastatys į savo Top 5 ir niekas dėl to negalės prieštarauti, kadangi šiemet visų favoritų dainos yra pakankamai vienodo stiprumo. Manau, laimės, kažkuri iš šių šalių: Švedija, Danija, Olandija, Didžioji Britanija, o Austrija galbūt pateks į Top 10, bet tikrai ne į Top 3. Laukia labai įdomus vakaras šeštadienį. Geros visiems Eurovizijos!
Visa ta komisija, cituoju Silanska: sikniniai😡 Prisimenu kai pries kelis metus paskelbe, kad sikniniu komisija 50% tures itakos, Turkija is karto atsisake dalyvaut eurovizijoj.
Registravosi: 2012/11/26 Žinučių: 548
Cituoti
0
Filosofas Rašė:

Mano prognozė: Austria Top 3 NO - Unibet 1.75


Kai koeficientas stipriai nukrito už Olandiją, aš galėjau suprasti. Daina labai paprasta, country žanre neturinti rimtų konkurentų, o svarbiausia tai, kad daina tiesiog tobulai nufilmuota. Pasižiūrėkite dar kartą, jei užmiršote - http://youtu.be/YjPWKljY5zM Tai tikrai kažkas išskirtinio Eurovizijoje. Paprasta ir tuo pačiu genialu.

Sugrįžtant prie Austrijos, manau analogiškas koeficiento kritimas yra nepagrįstas. Taip, atlikėjo vokalas yra labai geras. Taip, daina labai gera ir atlikėjas ją visai neblogai parduoda. Visgi baladžių kategorijoje Austrijos konkurentai yra Švedija, Norvegija, Armėnija ir Azerbaidžanas. Nejaugi žiūrovai ir komisija vieningai favoritu laikys būtent Austrijos dainą? Na, kad Austrija bus komisijos Top 5, aš dar galėčiau įsivaizduoti, bet abejoju, ar Austrija paklius į žiūrovų Top 10. Manau, Austrijos atlikėjas peržengia tam tikras ribas demonstruodamas tokią savo išvaizdą. Tai turėtų atgrasinti balsuoti žiūrovus. Komisija? Na, jie tokie patys žmonės kaip ir žiūrovai, todėl galiu spėti, kad komisija ras geresnių dainų, kurias pastatys į savo Top 5 ir niekas dėl to negalės prieštarauti, kadangi šiemet visų favoritų dainos yra pakankamai vienodo stiprumo. Manau, laimės, kažkuri iš šių šalių: Švedija, Danija, Olandija, Didžioji Britanija, o Austrija galbūt pateks į Top 10, bet tikrai ne į Top 3. Laukia labai įdomus vakaras šeštadienį. Geros visiems Eurovizijos!

Puikus analizavimas 😁 o siaip Nyderlandai tikrai labai paprastai, bet tuo paciu jie kazka turi, kabina ir norisi ju klausyti ir klausyti!
Registravosi: 2008/11/25 Žinučių: 370
Cituoti
0
Value siandien Lenkija pateks i TOP 10?
Registravosi: 2012/12/22 Žinučių: 28
Cituoti
0
Olandai arba anglai 100%, kas domisi supras, kad ju ant ju dirbta.
Registravosi: 2011/06/22 Žinučių: 51
Cituoti
0
Ziurint i politini motyva, tai ukrainai nepatekti i top10 butu neimanoma. nors daina neipatinga, bet cia suzais visgi dabartine ukrainos politine situacija. ir koeficientas labai neblogas 1.35 kad pateks i top 10
Registravosi: 2012/05/25 Žinučių: 204
Cituoti
0
spintinas Rašė:

Value siandien Lenkija pateks i TOP 10?


Ne
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1619 Padėkų: 126 Tel.: LT
Cituoti
0
Neziuriu as sito Farso,nesu mates ir girdejas atlikeju ir pan,bet kaip neziurinciam ir neklausanciam daugiausiai kalbu sulauke moteris/barzda bei papingos lenkaites 😉 manau sitie 2 turi sansu uzimti aukstas pozicijas 😉
Registravosi: 2013/03/07 Žinučių: 919 Padėkų: 60
Cituoti
0
Švedija tai tikrai nelaimės 😄
Registravosi: 2014/11/06 Žinučių: 170
Cituoti
0
Austrija irgi 😄
Registravosi: 2014/11/06 Žinučių: 170
Cituoti
0
Laimės Rumunija
Registravosi: 2014/11/06 Žinučių: 170
Cituoti
0
Lenkes top10, austrija nebus top3, kas laimes neaisku, bet tikiuosi armenas.
Registravosi: 2013/10/03 Žinučių: 326 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Armėnija, Danija nieko 😁
Registravosi: 2014/11/06 Žinučių: 170
Cituoti
0
Rumunija top 10 3,8 top sporte.
Registravosi: 2014/11/06 Žinučių: 170
Cituoti
0
Kas cia jums visiems su tuo armenu. Fiasco kaip belgas...
Registravosi: 2012/11/26 Žinučių: 548
Cituoti
0
Vos kelios klausomos dainos o siaip jei ne barzda tai uzmiges jau buciau 😄 sita dalyka pamates net sutrikau. Cia vyras ar moteris?! Figura atrodo moteriska bet barzda tai mazai nuo mano skiriasi 😄DDDDD
Registravosi: 2011/11/03 Žinučių: 554
Cituoti
0
Prie ko cia tas armenas? 😄 Nieko ypatinga ta daina.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
Bl kur pasaulis eina...pusiau boba pusiau xz kas i madas ateina....
Registravosi: 2011/10/10 Žinučių: 698 Padėkų: 2
Cituoti
0
Man atrodo sufixintas tas balsavimas. Ne pirmas kartas butu televizijos istorijoje kai balsavimai deliojami kaip reikia, o ne kaip balsuoja. Nu kitos salys gal gal, bet, kad lietuva dave "tam" 10tasku nemanau, kad tiesa...
Registravosi: 2012/04/12 Žinučių: 231
Cituoti
0
Wow... Pergalę lėmė barzda. Netikėjau, kad europiečiai tokie pigūs.
Registravosi: 2012/03/23 Žinučių: 134 Padėkų: 60
Cituoti
0
Isitikinau, kad eurosudzija papirkta. 😁
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 571
Cituoti
0