Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

UEFA: Čempionų lyga 2012/13

Atsakyti
Sekti temą
Šiandien jau vyksta 2 atrankos etapas (Čempionų lyga 2012), todėl dalinamės info 😁

Futbolo prognozės
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu ka CL atranka ir keletas pamastymų.
Ulisses Yerevan - Sheriff Tiraspol
Minusas vienintelis mano statymams tas, kad nežais pas namus vartininkas ir gynėjas, o šiaip tai forma namų prastoka, kai pasižiūri žaidimą namuose, tai su stipriom ekipom visada underinama. Be to jiems 1 CL varžybos, todėl jaudulys bus. Pangrindą sudaro armėnai, kurių keletas yra rinktinėje. Sheriffas aišku šiaip stipresni, bet jiems čempionatas vos prasidėjęs, be to kas svarbiausia šiandie nnežais nt 4 pagrindiniai atakuojantys žaidėjai, todėl čia bus atvykstama gintis, ir išlaikyti kuo geresnį rezultatą, bet kas verčia imti tokiu variantus.:
rised becouse of missing players but also some people are suspecting Ulisse that they bought referee in this game. Some users on football forums said that were paid a lot of money only this referees to be in this game. And everybody from both teams knows but can't make an appeal to UEFA od FIFA becouse our internal league is full of match fixing and this could open Pandora's box.

But this are only rumors... i think a profesional bettor needs to know everything so i told you about this so everyone will decide for him to bet or not.
Todėl under [email protected] ir smulkiai: namų win 3.40
Flora-Basel
Nu nzn net flora lyderiai vieni estijos , forma tikrai nėra bloga , loš ant kontrotakų, ir manau čia visi viską stato ant lyfių skirtumų, bet Basel šiuo metu visai ne formoje, prieš servette laimėta visiškai nepelnytai, draugiškose atrodyta prastai, ir be to prarasti 2 vos n svarbiausia žaidėjai, kurie kraštuose drąsko gynybas. No bet
Neftchi-Zestafoni [email protected]
Nu tikiuosi neužlipsiu 2 kartą ant to pačio grėblio kaip ir su Baki, visdėlto čia CL. Neftchi laimėjo lygą, puolimo linijoje pagrindą sudaro užseniečiai, dabar nusipirktas pajėgus Čilietis Canales, ir šiaip tie užseniečiai dadeda įvariovės puolime. Zestafonivisi gruzinai, bet prarasti tarpsezonyje 3 lyderiai. Abi draugiškose atrodė nekaip, bet namų pranašumas duos bent minimalią pergalę namams.
Dudelange-Salzburg [email protected]
Taigi nu praėjo Liuksemburgas 1 etapą 11-0 bendru rezultatu, bet jiems tai stiprumo neprideda. Yra keletas užseniečių, bet šiaip silpni jie. Be to sezonas neprasidėjęs, ir fitneso lygis ne toks. Salzburg žiuriu sudėties nepakeitė, ir puikiaia atrodėl draugiškose, kurios žaistos su stipriais varžovais, be to nepralaimima jau 18 varžybų iš eilės, ir treneris minėjo, kad atvykstama rimtai nusiteikus. Sudėties nepasiekitimas , ir geras susiaidimas leidžia imti man forą.
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Ekranas laimes cempionu lyga 😁
Registravosi: 2010/04/14 Žinučių: 732 Padėkų: 1
Cituoti
0
O jei rimciau tai pasiemiau tik viena matcha is to kiek teko skaitinetis tai man geriausiai atrodo Debrecen pergale.jie ten nusipirko kazkoki Ibrahim Sidibe is Senegalo, kuris ten tipo neblogas nors as tai jo nezinau 😁 o pas tos Skenderbeu Korca tai jauna labai komanda ten vienas 18metu saugas , 21metu puolejas ten daug tokio amziaus zaideju,kas manau ir sutrudys jiems laimeti dar jauni neturi patirties.. na cia mano nuomone 😁
Registravosi: 2010/04/14 Žinučių: 732 Padėkų: 1
Cituoti
0
Beje dalinamės informatyvia info , o ne rašome beleką 😁
Liberec - Shakhtar Karagandy
Nu čia kažkoks kosmosas duoti 13 kofą už svečius. Liberec visų pirma labai netikėtia laimėjo lygą, ir jiems bus labai sunku kažką padoraus pakartoti. Išėjo puikiai lošę rinktinėje Gebre Selasis,be to nežais Brezanik, geriausias puolėjas, dar dėl 3 lyderių yra abejojama. Draugiškose nežibėta, ir fitneso lygis tikrai nebus pats geriausias, nes jie nėra pratę žaisti taip anksti, o be to komandos pagrindą sudaro vyresni žaidėjai. Shakhtar tuo tarpu įpusėję sezoną, ir atrododma tikrai gerai, gana neseniai namie sudaužyti lyderiai Tobol. pagrindą sudaro vietiniai, bet tutrima ir keletas užseniečių, todėl atvykstama aišku gintis, ir imame keletą variantų,
under [email protected] [email protected] ir smulkiai 2 win 13.00
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu dėl debrecen abejočiau, nes tas pats sidibe ir dar 1 saugas neloš, be to ten jie loš labiau gynybinį futbolą, ir namai yra labai motyvuoti, todėl nelendu čia
Registravosi: 2011/12/16 Žinučių: 1525 Padėkų: 901 Tel.: LT
Cituoti
0
Shamrock - Ekranas kokios mintys?
Registravosi: 2011/08/20 Žinučių: 33
Cituoti
0
Edmundasas Rašė:

Shamrock - Ekranas kokios mintys?


As pasiemiau Shemrock -1 is tb, 3 pagrindo isejo ir aisku treneris paliks problemas rubinej, bet kaip sakoma kai negauni algu tai ir visai kitas poziuris.Gal dar chebra uzmes uz varzovus, kad uzsidirbtu pinigu 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 305 Padėkų: 46
Cituoti
0
BATE koki comeback`a padare 😲
Registravosi: 2012/06/10 Žinučių: 45
Cituoti
0
Noreciau isgirst bent kelias pagrystas nuomones 😁

Real Madrid-Manchester City 02
Paris SG-Dinamo (Kiev) 02
Montpellier-Arsenal 02
Registravosi: 2009/12/07 Žinučių: 11
Cituoti
0
paulekas Rašė:

noreciau isgirst bent kelias pagrystas nuomones 😁

Real Madrid-Manchester City 02
Paris SG-Dinamo (Kiev) 02
Montpellier-Arsenal 02


Uže realą koeficientas per mažas, kad už jį dėti, o jog man.city nepraloš tiesiog skamba logiškai šiuo metu. Nors tiesą sakant tai ir patys svečiai buksuoja, tad asmeniškai pats tikiu Realo pergale.
PSG dar nėra ta komanda, kuri ateityje kažkada bus. Dinamas pajėgus išplėšti bent jau lygiąsias.
trečia pora man sunkiausia, bet arsenalas tikrai turi nepralošti.
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 52
Cituoti
0
paulekas Rašė:

noreciau isgirst bent kelias pagrystas nuomones 😁

Real Madrid-Manchester City 02
Paris SG-Dinamo (Kiev) 02
Montpellier-Arsenal 02


Sutikciau tik ne su psg.. manau psg pradeeda isivaziuoti ir jie cia pasims pergale ibra geroj formoj jau 5 ivarciai imusti ir seip visa komanda pradeda pajusti ta pergaliu skoni.. na,bet sekmes...
Registravosi: 2010/04/14 Žinučių: 732 Padėkų: 1
Cituoti
0
Suviliojo vienas statymas, ką manote?

Henrikh Mkhitaryan anytime goal @2.40 bet365

Armėnas puikioje formoje, lygoje jau pelnė 12 įvarčių per 9 susitikimus, atliko ir 4 perdavimus todėl matomai kamuolys dažnai keliauja per šį jauną 23 metų žaidėją, kuris tenka pažymėti yra puikioje formoje. Nežinau kokioje pozicijoje jis tiksliai žais ryt, bet manau turėtų jį pastatyti į puolimą treneris (kartais žaidžia ir atakuojančių saugu grandyje) kadangi rytdienos varžovas yra nestiprus ir ten reikia mušti daug įvarčių bei laimėti. Manau Donetskas turėtų be problemų laimėti prieš Nordsjælland komandą iš Danijos, o įvarčiai turi kristi į vienus vartus...
Registravosi: 2012/09/04 Žinučių: 253
Cituoti
0
Turiu du lapukus siandienai:
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Paris Saint Germain - Dynamo Kyiv, 2012-09-18 21:45 Paris Saint Germain 1.65 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Olympiacos - Schalke 04, 2012-09-18 21:45 Schalke 04 pranašumas (0.0) 1.90 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Chelsea - Juventus, 2012-09-19 21:45 Suminis mažiau < 2.5 1.67 ?
Ir kitas:
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Chelsea - Juventus, 2012-09-19 21:45 Juventus 3.85 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Malaga - Zenit St. Petersburg, 2012-09-18 21:45 Zenit St. Petersburg 2.70 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, AC Milan - Anderlecht, 2012-09-18 21:45 Anderlecht 6.80 ?
Ant durniaus po 20lt numesta, bet is antro lapuko tai pasikeltu nemazai saibu 😄
Registravosi: 2011/08/21 Žinučių: 2105 Padėkų: 67
Cituoti
0
Bardaciokas Rašė:

Turiu du lapukus siandienai:
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Paris Saint Germain - Dynamo Kyiv, 2012-09-18 21:45 Paris Saint Germain 1.65 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Olympiacos - Schalke 04, 2012-09-18 21:45 Schalke 04 pranašumas (0.0) 1.90 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Chelsea - Juventus, 2012-09-19 21:45 Suminis mažiau < 2.5 1.67 ?
Ir kitas:
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Chelsea - Juventus, 2012-09-19 21:45 Juventus 3.85 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, Malaga - Zenit St. Petersburg, 2012-09-18 21:45 Zenit St. Petersburg 2.70 ?
Futbolas, Europa, UEFA Čempionų lyga, AC Milan - Anderlecht, 2012-09-18 21:45 Anderlecht 6.80 ?
Ant durniaus po 20lt numesta, bet is antro lapuko tai pasikeltu nemazai saibu 😄


statymai lt puslapy geriau galejai paremti uz pastatyta suma 😁
Registravosi: 2009/12/07 Žinučių: 11
Cituoti
0
Noriu primint, kad bandom taikyt politiką, duok o ne tik imk, tai žinučių kaip kad "ką manot apie .." nerašykit, nes jos bus ištrintos, jei tik laiku pastebėsim 😁
Šiandien turbūt įdomiausia dvikova Real - Man City. O situacija kaip ir Real varžybose savaitgalį. Dauguma eina už Real, nes negi jie nelaimės ir vėl. Aišku aš irgi su ta mintim šiandien, pykčio ant savęs pas juos turėtų užtekt, talento irgi pakankamai, gal pagaliau pramuš varžovų gynybą savoj aikštėj žaisdami
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Cia tik toks bendras gaunasi? Na nezinau, per daug jau tu ivykiu, vakar man pasiseke grynai is CL pasiimti tapeta su 10kofu, ir 3tapetus su 3-4 kof, o vat siandien niekaip nesugalvoju ka pastatyti, jauciu pasiimsiu Juves pergale (3kof) ir uzteks.
Registravosi: 2012/07/04 Žinučių: 166
Cituoti
0
Pauliuske Rašė:

Cia tik toks bendras gaunasi? Na nezinau, per daug jau tu ivykiu, vakar man pasiseke grynai is CL pasiimti tapeta su 10kofu, ir 3tapetus su 3-4 kof, o vat siandien niekaip nesugalvoju ka pastatyti, jauciu pasiimsiu Juves pergale (3kof) ir uzteks.


Jo, kofas neypatingas.. 😁 del chelsio ir juventuso pergaliu man dar didesne rizika atrodo 😉) sakai ims juventus?
Registravosi: 2012/07/04 Žinučių: 351 Padėkų: 3
Cituoti
0
Modestai blemba, jei ištrinta žinutė tai gal nekartok tos pačios 10 kartų? 1 komentaras viršuj parašyta, kad niekam neįdomūs tie "praeis?" argumentų duok kodėl renkies kažką ir tada klausk ką kiti mano
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
ModestasLT Rašė:

Cia tik toks bendras gaunasi? Na nezinau, per daug jau tu ivykiu, vakar man pasiseke grynai is CL pasiimti tapeta su 10kofu, ir 3tapetus su 3-4 kof, o vat siandien niekaip nesugalvoju ka pastatyti, jauciu pasiimsiu Juves pergale (3kof) ir uzteks.


Jo, kofas neypatingas.. 😁 del chelsio ir juventuso pergaliu man dar didesne rizika atrodo 😉) sakai ims juventus?

Rizika gal ir didesne, bet bent jau vienas ivykis, labai jau neviliojantys kofai siandien uz favoritus, o ka nors mandresnio dar nesugalvojau. Kazkas is favoritu siandien pasikraus, CHealsea - Juve didziausia tikimybe manau
Registravosi: 2012/07/04 Žinučių: 166
Cituoti
0

Naujausi įrašai