Argentina titulą gina beveik su ta pačia sudėtimi kokia buvo ir prieš ketverius metus. Su puolimų kaip ir viskas tvarkoj. Messi net ir būdamas 39 metų vis dar daro savo darbą, bet Argentinos gynyba man atrodo pažeidžiama. Sekančių rungtynių varžovai yra Austrija. Ir čia manau Argentinaj pasitaikė nepalankus varžovas. Austrija man paliko labai gerą įspūdį prieš dvejus metus vykusiame Europos čempionate. Jie taiko labai aukštą spaudimą. Intensyvumas yra milžiniškas ir manau Argentinos gynėjams čia turėtų būti vargo. Mano nuomone koeficientas už Austriją per daug aukštas. Galima bandyti statyti ir už pergalę, nes užimti pirmąją vietą grupėje labai svarbu norint teoriškai išvengti Ispanijos pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.
Manau čia apiplėšimas tokį koeficientą siūlyti už vieną geriausių puolėjų pasaulyje. Argentina gali sužaisti šiais metais, o gali net neprireikti. Realas siūlė 150 milijonų, atmestas pasiūlymas buvo. Atletice suštampavo 20 įvarčių, Čempionų lygoje 10. Pagrindinis finisheris turėtų būti Argentinoje. Kitur siūlomas koeficientas apie 20~. Pats dėjau kitur už tokią pačią vertę ir po statymo buvo iš kart išimtas iš pasiūlos.