Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
Sherbis rašė:

Man rodos gali tą patį įvykį vėl pastatyti, jei įmesi į kombinaciją.

Ne, negali.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1628 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
0
Nuo kada topsporte negalima statyti uz zaidejo taskus, kaip viena ivyki? Tik leidzia kombinuoti su 5 ivykiais.
Registravosi: 2014/05/14 Žinučių: 51 Tel.: LT
Cituoti
4
Vakar buvo nutrauktos varžybos Az Alkmaar vs Nec Nijmegen. Mano statymas buvo kad pirma komanda nepralaimės. Kadangi per 24val varžybos nebuvo atnaujintos mano statymas turi būti atšauktas pagal reglamentą ar ne taip? Man užskaitė pralaimėjimą, tipo sužaidė daugiau kaip 90% skaitosi viskas pralaimėta.
Registravosi: 2008/05/06 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
Man vien keistai atrodo įvykis vakar vakare buvo, o dar šiandien diena kabėjo kaip laukiamas baigties. Dabar vakarop tik sugalvojo tokią priežastį
Registravosi: 2008/05/06 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
hakeris rašė:

Man vien keistai atrodo įvykis vakar vakare buvo, o dar šiandien diena kabėjo kaip laukiamas baigties. Dabar vakarop tik sugalvojo tokią priežastį

Visose lažybų bendrovėse yra nurodytas reikalingas minimalus rungtynių laikas jog baigtis būtų užskaityta ir 99% bendrovėse būtų taip pat užskaitė baigtį.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6263 Tel.: LT
Cituoti
0
hakeris rašė:

Man vien keistai atrodo įvykis vakar vakare buvo, o dar šiandien diena kabėjo kaip laukiamas baigties. Dabar vakarop tik sugalvojo tokią priežastį

Tai panašu tiesiog palaukė kol praeis 24h valandos jog įsitikint jog rungtynės nebus pratęstos. Čia ieškai sliekų, kur jų nėra.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6263 Tel.: LT
Cituoti
0
Bet futbole laikas nėra reglamentuotas kiek vyks rungtynės, teisėjas to laiko gali pridėti labai daug dėl įvairių priežasčių traumos ir visokie kiti dalykai. Kaip gali sakyti kad sužaidė 90% laiko kai nežinai kiek to laiko bus pridėta
Registravosi: 2008/05/06 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
hakeris rašė:

Bet futbole laikas nėra reglamentuotas kiek vyks rungtynės, teisėjas to laiko gali pridėti labai daug dėl įvairių priežasčių traumos ir visokie kiti dalykai. Kaip gali sakyti kad sužaidė 90% laiko kai nežinai kiek to laiko bus pridėta

Reglamentą pasiskaityk kiek pas juos nurodytas minimalus sužaistų minučių kiekis futbole, kad statymai būtų užskaityti ir nereikės čia interpretuoti savaip.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6263 Tel.: LT
Cituoti
1
Nutraukus Lažybų
įvykį sužaidus mažiau negu 90 (devyniasdešimt) procentų minėtose
taisyklėse nustatyto
pradinio įvykiui skirto laiko, Lažybos anuliuojamos dėl Lažybų įvykių,
kurie galėtų pasikeisti. Čia jie man atsiuntė apie jokias minutes futbole kiek turi sužaisti nėra parašyta
Registravosi: 2008/05/06 Žinučių: 35 Tel.: LT
Cituoti
0
hakeris rašė:

Nutraukus Lažybų
įvykį sužaidus mažiau negu 90 (devyniasdešimt) procentų minėtose
taisyklėse nustatyto
pradinio įvykiui skirto laiko, Lažybos anuliuojamos dėl Lažybų įvykių,
kurie galėtų pasikeisti. Čia jie man atsiuntė apie jokias minutes futbole kiek turi sužaisti nėra parašyta

36. Lažybos yra anuliuojamos jeigu iki varžybų pradžios arba varžybų metu Lažybų įvykio
organizatoriai pakeičia Lažybų įvykio reglamentą (pvz. buvo sutrumpintas varžyboms skirtas
laikas, o naujai skirtas laikas sudaro mažiau, negu Taisyklių IX skyriuje („Specialiosios
sąlygos”) nurodytas laikas (ar kitas varžybų trukmės matas). Jeigu minėtoje vietoje nėra
nurodytas minimalus varžybų trukmės laikas (ar kitoks minimalus matas), kurio nesužaidus
lažybos yra anuliuojamos, lažybos anuliuojamos, jeigu varžyboms naujai skirtas laikas sudaro
mažiau, negu 90 (devyniasdešimt) procentų įprastinio varžyboms skirto laiko).

90 procentų įprastinio varžybų laiko, vadinasi be pridėto laiko.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6263 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki , kodel daug kur limitoja stipriai statymus . pvz krepšinį Mindaugo Karaliaus varžybose viena kartą leido 200 eur statyti , šiandien pabandžiau leido max tik 29 , Pastebėjau dažnai dabar keičia limitus , ypač jei ne topai žaidžia. Seniau taip nebuvo . Čia normali praktika dabar ? Gal kitos kontoros daugiau leidžia statyti o ne tokius zaidimus ?
Registravosi: 2014/06/12 Žinučių: 9
Cituoti
1
cvet rašė:

Sveiki , kodel daug kur limitoja stipriai statymus . pvz krepšinį Mindaugo Karaliaus varžybose viena kartą leido 200 eur statyti , šiandien pabandžiau leido max tik 29 , Pastebėjau dažnai dabar keičia limitus , ypač jei ne topai žaidžia. Seniau taip nebuvo . Čia normali praktika dabar ? Gal kitos kontoros daugiau leidžia statyti o ne tokius zaidimus ?

Aš tą patį norėjau klaust, šiaip kad žemesnes lygas jie taip limituoja tai čia senas bajeris, bet šiandien apakau kai bandžiau pasistatyti FIBA čempionų lygą ir pamačiau tuos pačius 30eu. Čia ir kitiems taip? Ką Eurolygą irgi leis tik 30eu dėt greit? 😄 Topas dar viena normalesnių kontorų buvo bet reiks ir tai šermenis užsakinėt tuoj.
Registravosi: 2021/06/20 Žinučių: 121 Padėkų: 48
Cituoti
10
Sveiki, jei pasirinkimas topsporte
LIVERPOOL + 0
Pranasumas 3
0-1/Liverpool-Newcastle United
Tai liverpool turi laimėti bent ant 2 goal, kad būtų statymas laimėtas?
Registravosi: 2024/01/01 Žinučių: 1
Cituoti
0
Pyrolas rašė:

Sveiki, jei pasirinkimas topsporte
LIVERPOOL + 0
Pranasumas 3
0-1/Liverpool-Newcastle United
Tai liverpool turi laimėti bent ant 2 goal, kad būtų statymas laimėtas?

Taip. Gali ir pagal kofus susigaudyti tokius dalykus. Čia vadinasi European handicap. Tuo tarpu Pranašumas 2 yra Asian handicap.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1628 Padėkų: 127 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki topsportas limituoja ant esporto, max 15 euriuku😂😂, laimejau labai ne daug bet vistiek.. norejau paklausti ar lazybu punktuose eina statyti daugiau ir ten nelimituoja?
Registravosi: 2022/06/12 Žinučių: 12
Cituoti
1
Mano žiniai topsportas vienintelis kuris E-sportą taip limituoja. Olybete būna kartais irgi žemi limitai, be tik žemom lygom. Bandyk kitą kontorą tiesiog.
Registravosi: 2023/12/15 Žinučių: 1 Padėkų: 1
Cituoti
2
Pastebejau kad kinu CBA limitai atsirado po nauju
Registravosi: 2013/03/26 Žinučių: 85 Padėkų: 261 Tel.: LT
Cituoti
2
THUNDER rašė:

Pastebejau kad kinu CBA limitai atsirado po nauju

Jau 29d buvo apkarpyti maxai.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
1
Gal kas zino daugiau su anuliavimais statymu, kada jie gali ar jie kada nori. Sian pasideta melli over 0.5 dvitaskio anuliuota. Treciadieni irgi vienas el statymas anuliuotas buvo
Registravosi: 2010/08/29 Žinučių: 30 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
1
Nesu mates kad topsporte duotu zaidejui dvitaskius.. siaip jie tritaskius duoda. Gal del to ir atsauke.. o siaip tokius ivykius jie turi teise nebent iki varzybu pradzios atsaukti.
Registravosi: 2009/11/19 Žinučių: 4 Tel.: LT
Cituoti
1