Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Prašymų neleisti lošti pateikimas ir faktai


Prašymų neleisti lošti pateikimas anot Lošimų priežiūros tarnybos psichologų, konsultuojančių su potraukiu azartiniams lošimams susiduriančius asmenis, yra apipintas įvairiais mitais, kurie paprastai žmonėms kyla iš įvairių baimių. Norėtume su Jumis pasidalinti bei paneigti mitus, su kuriais tenka susidurti dažniausiai:

𝟭. 𝗠𝗶𝘁𝗮𝘀 Jei esi pateikęs prašymą neleisti lošti – nebegausi paskolos banke.
𝗙𝗮𝗸𝘁𝗮𝘀 Visi į Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registrą (toliau – Registras) įtraukti asmenys ir jame esantys duomenys yra saugomi remiantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (BDAR) ir nėra pasiekiami finansų įstaigoms, todėl jos neturi prieigos prie Registro ir jame saugomų duomenų.

𝟮. 𝗠𝗶𝘁𝗮𝘀 Jei pateikei prašymą neleisti lošti – daugiau niekada negalėsi jo atsiimti.
𝗙𝗮𝗸𝘁𝗮𝘀 Pateiktą prašymą neleisti lošti galima atsiimti, jei yra praėjęs minimalus 6 mėnesių apsiribojimo nuo azartinių lošimų terminas.

𝟯. 𝗠𝗶𝘁𝗮𝘀 Jei Tavo artimasis lošia ir turi problemų dėl lošimo, Tu gali atvykti į Lošimų priežiūros tarnybą ir už jį pateikti prašymą neleisti lošti.
𝗙𝗮𝗸𝘁𝗮𝘀 Už kitą asmenį (nepaisant Jus siejančių giminystės ryšių) pateikti prašymo neleisti lošti negalima.

𝟰. 𝗠𝗶𝘁𝗮𝘀 Pateiktas prašymas neleisti lošti galios visose azartinius lošimus organizuojančių bendrovių lošimo vietose visame pasaulyje.
𝗙𝗮𝗸𝘁𝗮𝘀 Pateiktas prašymas neleisti lošti galioja tik tose bendrovėse, kurios savo veiklą vykdo Lietuvoje.

𝟱. 𝗠𝗶𝘁𝗮𝘀 Jei pateikei prašymą neleisti lošti - negalėsi gauti vairuotojo pažymėjimo arba leidimo ginklui.
𝗙𝗮𝗸𝘁𝗮𝘀 Prašymą neleisti lošti pateikusiems asmenims nėra nustatoma diagnozė, jiems neatliekamos psichiatrinės ekspertizės. Visi duomenys yra konfidencialūs ir jie nėra teikiami institucijoms, atsakingoms už vairuotojo pažymėjimo ar leidimo ginklui išdavimą.

𝟲. 𝗠𝗶𝘁𝗮𝘀 Pateiktas prašymas neleisti lošti reiškia, kad esi priklausomas nuo lošimų ir Tavo įrašą mato „Sodra“.
𝗙𝗮𝗸𝘁𝗮𝘀 Kadangi Lošimų priežiūros tarnyba nėra sveikatos priežiūros įstaiga, ji neteikia informacijos apie asmenis pateikusius prašymus neleisti lošti „Sodrai“.


Pagalba nuo lošimų nukentėjusiems žmonės rasite čia statymai.com/straipsniai...enims/

Daugiau apie Straipsniai