Sita velu vakara pamaciau statyma , mano akimis gan nebloga, Milanas namie losia su autsaideriu - Siena, 20 vieta, jokiu prosvaisciu kilti aukstyn, pablogino mano nuomone apie Serie A kai Napolio - Bolognos nupirktos varzybos, na bet manau Milanas namie nepralos tikrai, nes tai butu per daug akivaizdu , si sezona vidutiniokams Milanas namie imusa daug ivarciu, manau ne isimtis turetu buti ir Siena, kofas geras kaip losiant namie , los pilna sudetimi, manau nenuliudins sirgaliu Milanas tikrai, 3 ivarciu imusti i sienos vartus ne labai sudetinga uzduotos , juo labiau kai praeita sezona isvykoje nugalejo Siena Milanas 4:1, Sekmes.
- Balsų: 17
Komentarai (0)