Sveiki radau ir as siandien viena labai gera statyma kur susitinka Catania ir Torino ekipos.Dedu kad seimininkai Catania ekipa imus 1,5 ivarcius. Namie seimininkai isties gerai atrodo musa gan daug ivarciu. O zaidzia jie pries tikrai nestipria ekipa gali sueit ir visi 3 ivarciai i vienus vartus. Praejusem ture Catania gavo sveciuose tai siandien tikrai nores reabilituotis.Sekmes
- Balsų: 7
Komentarai (0)