Labai realus mano manymu statymas,nors koeficientas nera labai didelis.Newcastle su lyderiais niekada beveik nesedi gynyboje,nors ji yra kiaura kaip retis,bet ir imust sioje komandoje yra kam.Priedo komandoje daug problemu,nezais keletas pagrindiniu gyneju ir saugu.Tikesimes,kad jie savo ivarti siandien imus,o,kad Arsenalas imus ,net ir abejoti netenka.Tad tikiuosi rezultatyvios Arsenalo pergales.sekmes
- Balsų: 25
Komentarai (0)