Rytoj busiu priverstas sulauzyti savo taisykle. visada ir visus bet kokius finalus statyti lygiasias. nu cia man niekaip nekyla ranka statyti uz lygiasias. visiskai nematau nei jokio kito varianto kaip anglu pergale. jau kaip ir minejau pusfinalio varzybose Chelsiui nesvarbiu lygu ar tauriu nebegali buti. kas parode ir pusfinalio varzybose. visi pagrindiniai atvaziave. Benitezas turbut jau rado ta optimaliausia sudeti,kuri laimes rytoj trofeju. pastaruju 3 Chelsea varzybu sudetis:~Azpilicueta C.,Cahill G.,Cech P.(G),Cole A.,Hazard E.,Ivanovic B.,Luiz D.,Mata,Mikel J. ,O.Oscar,Torres F. ir paskutiniu 3 varzybu rezultatai 6-1,3-1,3-1. rytoj tikiuosi kazko panasaus. nera jau taip prie sirdies man tas Chelsea,na bet manau atejo laikas jiems kazka parodyti,nes Londone ten dar tikrai karsta. Nepavydziu benitezui😄 bet laikui begant jis ten turetu patikt viesiem. ryt speju 3-0. sekmes
- Balsų: 14
Komentarai (5)