Šarlotė jau nebe ta komanda, kuri buvo kelis praėjusius sezonus, dabar komanda praded apo biški judėt, turi balansą 7-7, kaunasi su visais, šiandien žais namie, sixers prarado po praėjusio sezono Iguduala ir dar kelis pagrindinius žaidėjus, šį sezoną nerodo brandaus žaidimo, laimi tik prieš visiškai silpnas komandas, manau laukia įdomi dvikova ir manau Bobcats tikrai neleis savo namų aikštėj lengvai Sixeriams išsivežt pergalę.
- Balsų: 9
Komentarai (0)