Cia jau rase,kazkas prognoze su plius +8 Armani,bet man atrodo,kad uzteks ir +6 sueit tai prognozej,kasbeliko is Caja Laboral matem pries savaite Kaune,kai vos negavo 40tsk,namie pralosta Oly 17tsk,tai,kad cia Italus galetu,taip jau suvaryt tikrai nelabai tiketina,aisku ispanam cia paskutinis sansas uzsikabint uz kito etapo,bet kam nereikia tu pergaliu,turetu rugtynes vykt taskas i taska ir ju baigty nulems kokie 2,3taskeliai.
- Balsų: 5
Komentarai (2)