Sveiki. Senai as jau berasiau kokia prognoze, bet sugrizti bandysiu su triuksmingu kofu. Italijos cempionai isvyksta i Ukraina kovoti pries Shaktar\'a. Taip visi kalba,kad cia jau lygiosios garnatuotos,nei viena komanda nesidraskys ir niekuo nerizikuos,nu bet as visgi esu pries visas sitas teorijas. Kiek stebejau Juves zaidima, nu ne ta komanda ( taip pat kaip ir Shaktaras ) ,kuri sedes savo aikstes puseje ir tarpusavyje perdavines kamuoli visas varzybas. Nu bet kuriuo atveju,net jei ir zaistu atsargesni ir ramesni zaidima, kas gali garantuoti, kad Senoji Senjorita nesugebes imusti ivarcio i tikrai ne pacia patikimiausia gynyba pasizymincius Shaktaro futbolininku vartu? Juk jei jie susikurs proga ,manau bandys ja isnaudoti ,pro sona gi nespirs, nes pergale jau garantuotu pirma vieta ir potencialiai silpnesnius varzovus astunfinalyje. Apibendrindmas noriu pasakyti tiek: Juve turetu zaisti ramiau ir atsargiau,bet progu si komanda ,kad ir ne tiek daug kaip iprastai, vistiek susikurs. Faktas cia kaip blynas, o jei viena ar kelias isnaudos gali issivezti ir pergale, nes Shaktaro puolimas, del L.Adriano diskvalifikacijos bus smarkiai nukraujaves ir Buffonas del to tikrai tures maziau problemu. Kofas saldainis,parizikuot galima. Kada paskutini karta matet toki Juventus kofa?😄 sekmes visiems 😉
- Balsų: 83
Komentarai (9)