Siaip cia nera ka komentuoti. zais pagrindas. o schalkei 2 ivarciai i debiutantes vartus tai kaip oras mums.
manau cia nera ka komentuoti. puikiai suprantat kad sios poros nugaletojas jau aiskus. bet as renkuosi schalke over, kad anksciau buciau ramus 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)