Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/11/22 14:51 Cedevita @350 8/10
 

Eurolyga

Velgi komandos apyligios plius Armanis turi netekciu nors tai tik vienas zaidejas,bet jis gan svarbus komandai tai Cookas kuris aiksteleje praleidzia apie 30min , padaro apie 6asistus ,imeta po 7taskus ir ginyboje neblogai juda.. jau sioks toks pliusas yra.. tas pats Cookas yra antras eurolygoje pagal atiduodamus asistus manau netektis jausis kai tures isijungti kiti noredami zaisti komandini zaidima.. ir seip Armani rezultatai prasti pralaimima Italijoj ir Eurolygoje.. Cedevita jau pradejo labiau susizaisti pagerejo rezultatai paskutiniai du matchai laimeta pries Caja Laboral ir Zalgiri.. aisku siandien zais isvykoje,bet pagal sudetis komandos nekazka skiresi, o kofas tai ziauriai patrauklus akiai.. manau verta ciupti,kas bijot dideliu kofu imkit pliusine,bet manau sugebes patraukti pergale Cedevitos ekipa.. Sekmes!

  • Balsų: 71
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Ovidijus

Padėkų: 1

Sekėjų: 2

  • Unitai 57.59
  • ROI 1.36%
  • W% 51.53%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 535
  • Unitų atspėta: 4382.59
  • W-L-T : 269-253-13
  • Vid. unitų skaičius: 8.08
  • Unitų spėta: 4325.00
  • Vid. koeficientas: 107.8
 

Unitų pokytis

7064585246402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (22)

  • Ovidijau maziau nesamoningu prognoziu rasynek neklaidnk zmoniu.., as pabandziau parasyt prognoze 20over barcos 1kelinio, istrine valkatos tipo per mazai argumentu..😁 cia priviniojai i vata.. ir bbs gavos
  • Uzsiaute 😁
  • Nu va ovidijau, nei paprastos, nei pliusines 😁
  • Treciam aukste as po 10lt galiu gaut.
  • 306
  • Paulekai kurie sektoriai?
  • Turiu bilietus 3 i zalgirio rungtynes rytdienai, vieneto kaina 25 lt.
  • Tereikia laukt armani pergales😁)
  • Taipir maniau, kad cia k.net maziausiai tiket reikia, oficialus eurolygos puslapis neskelbe, kad cook nelos, dabar va ziuriu losia, viskas ok 😁
  • Kad ir kas kur bebutu,bet manau,kad cia armani pergale bet kokiu atveju 😁 cedevita sugeba gaut savo lygoj kartais nuo kazkokiu netikeliu, na jei cia deti,tai deti ik Armani.
  • Su cooku ar be cooko turi imt armanis
  • Jeigu reiketu kazkuri rinktis snd statyma is underdogu del pergales, tai matyt pasirinkciau sita varianta. atbaido tik kad treneri atleido, komandoj nera viskas tvarkoj. bet linkiu sekmes su situo.
  • Ovidijau gryba pjauni konkretu.
  • Man tai cia niekaip nesiziuri Cedevitos pergale, nors Cookas ir nezais, gaus kiti zaidejai jo minutes, ir manau jas tinkamas isnaudos, Cedevita plius paliko Malkovicius, tad komandai cia tikrai ne i gera.
  • Radau jau k.net , bet mano nuomones tai nie kiek nekeicia. Armanis ims 😁
  • Nelygink dvieju poziuriu, i eurolyga ir italijos lyga, seniai buvo aisku, kad milanui, ant italijos lygos tiesiog nusisikt.
    Kitas dalygas, niekur niekas neraso, kad nezais omaras.
    - Ioannis Bourousis has missed his team\'s last two games. He is doubtful against Cedevita.
    - Alessandro Gentile sprained his ankle against Efes and is out indefinitely.
  • Dzin man tas ROI tiesiog sia savaite saudau tokius kofus ir gan neblogai sekasi.. ir man cia kofas tikrai per daug uzkeltas.. buciau gal ir nesirinkes sito,bet dar kai suzinojau,kad Omaras nezais tai nieko ir neliko kaip imti sita.. ULM ,kad ir pralose vakar ant 18tasku, bet tikrai buvo logiskas variantas.. tas pats ir siandien su Armanio tokiu zaidimu kodel gi nepabandyti? kai Cedevitos rezultatai vis gereja.. komandos siuo metu tikrai apyligios tai ir imu sita.. turiu pasiemes pergale, ir pajemiau pliusine,jei nelaimes ,o pliusine subegs tai pinigus atgausiu, o jei paims pergale tai bus isvisa saunus pliusas.. vakar prigavau Triumph pergale, Prienu pergale , Cajosal pergale,bet buvo daug ir prasauta,bet sioki toki maza pliusa padariau.. siandien lendu tik i du matchus tai Cedevita ir Anadolu.. paziurek kaip tas Milanas zaidzia pralaimi tokioms ekipoms namie kaip Reggiana, Venezia.. Italijoj vapie vos 4 pergales is 8 matchu.. eurolygoj vos dvi is 6.. nesuprantu kur tu matai cia ju pranasuma toki jau dideli.. tie kofai ziuriu jau vis krenta ir krenta kas minute matyt yra tokiu pat mastanciu kaip ir as.. Armanis turi tik varda daugiau nieko ten nera pas juos.. nesakau,kad 100procentu cedevita laimes,bet su tokiu kofu apyligios komandos tai ka zinau imkit ta milana ir bukit laimingi.. 😉
  • Na suprantu, kad nori ROI pasikelt, bet gal yra ir protingesniu variantu, negu pastarieji du 😁 Jau is \"ekspertu\" viena turim toki (neminesiu), kuris juokina su tokiais ir didesniais kofais, tai manau ir vieno juokdario uztenka, nes kai juoko per daug tampa nebeidomu 😉
  • O Cedevitai tai jau ne zudbutines.. snekat vejus.. na sekmes nelinkesiu,nes liksiu su Cedevita 😉
  • Cia 99 proc armanui win zutbutines rungtynes jiems jei laimi didelis zingsnis top 16 jau
  • Buciau dejas 10/10 ,bet neleido.. nu paziuresim kai matchas pasibaigs 😁 imk armanio pergale tada arba minusine 😉 pas mane Cedevitos pergale ir Pliusine..
  • Ne nu tu tai lempas saudai, vakar su ULM kurie susikramte ant 18 tasku, siandien vel imi nesamone ir dedi toki patikimuma, tai dek isvis 10, juokdarys. jei ka ir gali cedevita si sezona, tai tik laimeti namuose, nieko daugiau. Tiek jie tiek armanis turi po 2 pergales ir dalijais 4-5 vietomis, armanis beabejones nenores komplikuoti savo padeties ir nores isitvirtinti 4 vietoje, todel lengviau ar sunkiau vistiek pasiims pergale siandien cia, neabejotinai.