Indiana kolkas be Grangerio atrodo labai silpnokai, gavo nuo Bobcatsu, po pratęsimo įveikė Kings\'us, sezono atidaryme šiaip ar taip susitvarkė su Raptorsais, paskutinėse rungtynėse su Spursais gavo į vieną kasą. Atlanta yra viena iš stabilesnių NBA komandų, išlaikiusi žaidėjų branduolį, komandai gali nepadėtis J.Smith\'as, bet atrodo, kad komandai be jo sekasi geriau, jei atidarymo rungtynėse komanda pralaimėjo Houstonui kur Hardenas rodė stebuklus, tai antrose prieš Oklahoma kur nežaidė J.Smithas - laimėta 104-95. Tikrai neblogą krepšįinį rodo Atlanta, ko nepasakyčiau apie Indiana. Tikiuosi čia nesunkios pergalės vanagų 😁
- Balsų: 46
Komentarai (2)