Eilini karta einu su suomiu, kuris niekad neapvilia, tuo paties tikiuos ir siame etape. Kaip Kimis sake, del titulo bus labai sunku kovoti, taciau teige, kad motyvacija kovoti iki galo 100%, nieko keisto, nes kazkas panasaus buvo sukurta 2007m., kada beviltiskoje situacijoje tapo cempionu. Kvalifikacijoje uzeme 7 vieta, nors tikejosi but auksciau, taciau sake, kad bolida sureguliavo gerai, bet del kazkokiu priezasciu truko sukibimo, taciau turetu viskas susitvarkyt lenktynese, nes ilgose atkarpose Lotusai buna vieni is stipriausiu, plius Indijoj bus labai karsta, kas Lotus bolidui labai patinka. Taigi, Raikkonenas turetu issimaisyt tarp lyderiu ir finisuot bent Top6, kas labai daznai pavyksta.
- Balsų: 7
Komentarai (7)