Velgi mastau taip: Khimki losia namie, komanda gera ir namie su Realu jie sukovot tikrai gali, bet tik ne greitu puolimu, manau Kurtinaitis bus parenges gera ginyba siam macui ir nei viena nei kita komandos nepasieks savo overiu. Galeciau pateikt statistika is ankstesniu kovu, taciau statistika kuri buvo yra nieko verta, nes kiekvienas macas parodo kazka naujo. Sekmes.
- Balsų: 14
Komentarai (0)