Galvojau imt Williams underi, bet kofas jau labai nukrites, tai paimsiu sita ivyki, kol dar topas laiko 1,9 kofa. Williams Ispanijoj nerodo kazkokiu geru rezultatu tasku rinkimo atzvilgiu. Mete tik 4, 7 ir 4 taskus. Pataikymas is tritaskio tiesiog baisus, metimo kaip ir neturi. Gal treneris netgi ir sudraus kazkiek sita juoduka, kad nemetyt is troico, nes naudos komandai tas jokios neduoda, tik minusa. Jei taip butu, tai Williamso padaromu metimu skaicius isvis sumazetu. Na o Robinsonas vaizdo aikstej tikrai negadina. Nera savanaudis zaidejas, bet savo taskus susirenka. Ganetinai taikliai atakuoja krepsi. Ir is tritaskio pataikymas neblogas. Abu zaidejai turetu gaut daugmaz po lygiai zaidybinio laiko, tik Williamso taikiklis baisiai nusimuses, todel man cia realiau, kad Robinsonas bent vienu tasku imes daugiau. Kad ir praeitam Eurolygos mace Robinsonas mete 12 tasku. Jei nebutu prametes 5 baudu, rezultatas butu isvis puikus.
- Balsų: 13
Komentarai (0)