Authomas siame turnyre zais antra maca.Pirmame jis iveike Levine,daug kam netiketai is cia rasanciu,o man tai nelabai.20 lituku buvau uzmetes ant belgo su kofu 3,20.Rosolas siuo metu neblizga,taciau jo lygis palyginus su Levine yra aukstesnis,o Authomui tuo labiau sunku bus labai.Pirmame mace Rosolas iveike niekam nezinoma De Grefa 6-4 6-4.Su Authomu manau irgi neturetu buti problemu.Skiriasi ir reitingai ir lygiai,nebent savos sienos pades belgui arba,kaip ATP WTA sako,bus pakisti kvadratiniai kamuoliukai,kai pries maca tarp Authomo,jis prognozavo,jog pastarasis pries Levine gali laimeti viena setuka tik su kvadratiniais kamuoliukais,bet deja jis visa maca eme.Sekmes
- Balsų: 17
Authom Maxime Rosol Lukas
Indoors 19/6 2/4
Cia vienas faktuzis. Kitas dalykas namu sienos, kas yra svarbu, trecias dalykas Rosolui su galva irgi rimtos problemos. Sakyk ka nori, bet jei nori tokio kofo, tai geriau Authom setas.