Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/10/03 00:39 Man City @-118 8/10
 

Man City turi laimet nori nenori, jei dar nori galvot apie patekima i kita etapa. Didelis pliusas, kad zaidzia namie, be to Dortmund isvykoj neziba, nors ir koki gera futbola demonstruoja siuo metu. City turi labai gerus zaidejus, galinga puolimo grandi, ir, mano nuomone, si komanda vertesne keliaut toliau. Kad City galinga, irode paskutiniam UEFA mace, kai vos neparsiveze pergales ar bent jau lygiuju is Madrido. Labai skaudziai pralaimejo ta maca Realui, nors dar po 85 minutes pirmavo 1:2. Motyvacija pas zaidejus turi but labai didele, plius dar zaidziama namie. Vokieciai, zaisdami isvykoj, daznai gynyboj palieka spragu, o tokia puolancioji komanda kaip City, turetu ta isnaudot. Beje, tiek Frankfurtas, tiek Hamburgas paskutinius du macus, kai Dortmund zaide isvykoj, muse po 3 golus. Siaip gal net geriau imt City over 1,5 golo, bet pasiliksiu prie sio varianto.

  • Balsų: 90
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

povas

Padėkų: 1

Sekėjų: 0

  • Unitai 22.80
  • ROI 0.24%
  • W% 52.34%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1189
  • Unitų atspėta: 9661.80
  • W-L-T : 605-551-33
  • Vid. unitų skaičius: 8.11
  • Unitų spėta: 9639.00
  • Vid. koeficientas: -103
 

Unitų pokytis

4034282216102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (16)

  • Grazus, kokybiskas futbolas 😁
  • Suda ar ne suda ,bet laimes 1-0 jie
  • Suda imuse 😄
  • Na va ,vokieciai imuso,kaip ir turejo buti.Jie gersne komanda
  • Padarysit, adminai, pralaimeta arba laimeta, jei stebuklas ivyks. Varau miegot, nieko gero, kai gauna jau...
  • O tai jau vokieciams sekme nesisypso? Tie patys City galejo jau 3 bankes ramiai 1 keliny sukalt. Susneka cia gerai...
  • Ta prasme dortmundo naudai 😁
  • Nu joooo...sekme sypsojosi man ciciui, nes jau galejo but ir 3-0 😁
  • Kol kas vokieciai geresni
  • Retai lendu i futbola su tokiais statymais, bet sita paimiau ir as tik dar saugesni varianta -0.25, ir kad ir nepergeriausiai jie atrodytu, bet zinant jų rezultatus namie, tai cia patraukliai viskas atrodo
  • Gal ir degs bet manau jog 2 iwarcius imus paemiau +1.5 man city su 1.8
  • Jei jie degs jų situacija taps labai kritiška,tai reikš,kad jiems reikės vokiečiuose imti taškus,o ten lengva nebus,o priimti reala,tai taip pat tikėtis daug sunku.Šis mačas gali daug ką jiems lemti ir manau tai jie supranta.Kyla tie kofai tebunie,ir uz chelsea ir už barsa kilo bet kas iš to.Lengva nebus tikrai,vokietukai kieti yra,city laimėt norint reikės manau dviejų golu,nes linija priekyje turi dortumdas gera,tad kad jie imus tikimybe didele.Daug klaustuku čia,bet kaip sakiau city šis pralaimejimas ar lygios gali kainuoti labai daug,tad išvados manau bus padarytos
  • As ir manau cia degs man city..
  • Atsargiai, Lewandovskio armija gali but pavojinga.
  • Kad ir kaip tikeciau sia prognoze, Dortmundas ne bile komanda, o Vokietijos cempionai, praita sez Bayerna dare visus kartus😁 neaiskuu ar zais Aguero ? o jo tikrai truksta
  • Kof jau 2,1. uz City. Tiesa sakant as galbut ir nemineciau rezultato pries Real kaip teigiama i Mancity puse. Ziurejau rungtynes gyvai, dar poto parsisiunciau vaizdo irasa perziurejau, tai Mancity atrode tragiskai, nemates dar niekad, kad taip lostu komanda si po ispudingu pirkiniu, visiski bedanciai buvo, ir tie du ivarciai tai grynai kaip aklai vistai grudas papuole, atrode panasiai kaip atrodo Ekranas europoje.
    Bet visgi dabar namie zais, ir kad antras rungtynes tokias tragiskas sulos sansu nedaug turint tokia komanda...Slidzios rungtynes, bet betkokiu atveju sekmes