Man City turi laimet nori nenori, jei dar nori galvot apie patekima i kita etapa. Didelis pliusas, kad zaidzia namie, be to Dortmund isvykoj neziba, nors ir koki gera futbola demonstruoja siuo metu. City turi labai gerus zaidejus, galinga puolimo grandi, ir, mano nuomone, si komanda vertesne keliaut toliau. Kad City galinga, irode paskutiniam UEFA mace, kai vos neparsiveze pergales ar bent jau lygiuju is Madrido. Labai skaudziai pralaimejo ta maca Realui, nors dar po 85 minutes pirmavo 1:2. Motyvacija pas zaidejus turi but labai didele, plius dar zaidziama namie. Vokieciai, zaisdami isvykoj, daznai gynyboj palieka spragu, o tokia puolancioji komanda kaip City, turetu ta isnaudot. Beje, tiek Frankfurtas, tiek Hamburgas paskutinius du macus, kai Dortmund zaide isvykoj, muse po 3 golus. Siaip gal net geriau imt City over 1,5 golo, bet pasiliksiu prie sio varianto.
- Balsų: 90
Bet visgi dabar namie zais, ir kad antras rungtynes tokias tragiskas sulos sansu nedaug turint tokia komanda...Slidzios rungtynes, bet betkokiu atveju sekmes