Neapsisprendziau ar minusine Ryto imt ar overi. Minusine pabijojau, visgi Neptunas surinkes neblogu zaideju ir atrodo visai neprastai, todel pasirinkau Ryto overi. Rungtyniu galima laukt rezultatyviu, kadangi Neptunas labiau puola nei ginasi. Zaidimo sparta didele buna ju rungtynese. Rytas irgi neatsilieka siuo atzvilgiu, megsta zaist greita krepsini, todel imu vilnieciu overi. Plius Rytas turi puikiu snaiperiu, todel gali taskus daryt ir is toli, jei baudos aikstele bus sausakimsa.
- Balsų: 52
Komentarai (0)