Karlovicius toli grazu ne tas kuris kazkada turejo superini padavima ir plius kazkiek suzaisdavo ilgesni taskeli,gale bent tris zingsnius padedavo...dabar belikes pirmas padavimas,daugiau nieko,antra padacia valgoma kaip silta vasaros diena semkes,matosevic minusas kad po us open nejudejas official,bet su karlu issijudinti galima per pirma seta o antrame dabagti,taip manau ir bus
- Balsų: 3
Komentarai (0)