Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/09/11 20:23 Serbija (Serbija) @-200 10/10
 

Europa. Pasaulio čempionato kvalifikacija.

Serbai startavo lygiosiomis Škotijoje. Tačiau ten lengva žaisti nebūna niekam. Tuo tarpu Velsas startavo pralaimėjimu namuose prieš talentingąją Belgijos rinktinę. Šiandien vėl gi laukiu jų pralaimėjimo. Kadangi šiandien jie vėl turi bėdų su sudėtimi, taip pat kaip ir mače prieš belgus, taigi tai turėtų būti kertinis taškas šiandien.
Allen, Bellamy, Hennessey, Taylor ir Collins šiandien nepadės komandai.
Norint serbams iškovoti tą kelialapį, arba tureti bent jau šansą jį gauti šiandien reikalinga pergalė. Grupė tikrai nelengviausia, žinant, kad ir patys serbai kartais mėgsta papjauti pro šalį.. Velsui šansų šioje grupėje nematau nė pro kur, o visos kitos komandos tikrai neprastos, tie patys škotai, kroatai, belgai, galų gale tie patys makedonai gali pagadinti nervus.. Bus sudėtinga, tačiau jei kažko nori, tai namuose turi susitvarkyti su šia salyno komanda..
Serbai šiandien nuostolių kaip ir neturi, kiek teko domėtis, tai vienintelis Basta turi kažkokių problemų, tačiau rugntynėms registruotas ir jis.
Bent minimali pergalė turi sulysti, kadangi serbai turės ir papildoma motyvą, namuose jie klupti negali, nes sirgaliai tokių dalykų ten nedovanoja, juolab prieš velsą..

  • Balsų: 13
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Kaukazas

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 34.66
  • ROI 5.78%
  • W% 58.67%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 77
  • Unitų atspėta: 650.66
  • W-L-T : 44-31-2
  • Vid. unitų skaičius: 8.00
  • Unitų spėta: 616.00
  • Vid. koeficientas: -112
 

Unitų pokytis

5044383226202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (4)

  • Nesinori prikarkset bet cia tai gera kofa dave uz serbus net keista.. jau 2-0
  • Nepasisekė tikrai su australais.. Per vėlai atsibudo, bet būna gi visko, nepataikysi visko iš eilės.
  • Turiu ir as serbu pergale dublyje, nu turi cia eiti
  • Tikiuosi Kaukazai ant sito nedegsim 😁 Nes su australu lavonais nepasiseke..