Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/09/04 15:28 Lenkija @180 7/10
 

EuroBasket - Qualification

Nieko nelauksiu metu uz lenkus kol kofa duoda dar gera cia juos vel per daug nuvertina Suomija favoritas? nuo kada ,kad pavare cia 5/0 ,bet ten ta ju grupe nieko verta, ir Lenkai mano akimis cia favoritai, lenkai buvo nuvertini po nesekmingo starto, bet komanda jau isivaziavo pradejo zaisti kaip ir priklauso 3 lengvos pergales is eiles galbut cia ir Lampes sugryzimas padejo komandai.. kai lenkai zaide pirma matcha namie pries suomius bukai dave vos 1,3 dabar isvyka ir 2,8 pirmas matchas pasibaige Lenku nenaudai, kur po lygios kovos pralaimejo 79-81 ir ten matchas buvo taskas i taska, bet faktas ,kad lenkai dabar pakilime ir manau nusluos tuos suomius be vargo rytoj.. Sekmes

  • Balsų: 81
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Ovidijus

Padėkų: 1

Sekėjų: 2

  • Unitai 57.59
  • ROI 1.36%
  • W% 51.53%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 535
  • Unitų atspėta: 4382.59
  • W-L-T : 269-253-13
  • Vid. unitų skaičius: 8.08
  • Unitų spėta: 4325.00
  • Vid. koeficientas: 107.8
 

Unitų pokytis

7064585246402025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (14)

  • As irgi live jau beveik padejes buvau..brrr
  • 7,5 visi jau buvo vienu metu bet365,bet irgi nebejemiau live 😁
  • Suka ir nepajemiau live su 6 kofu
  • Atsigavo lenkai kaip ir turejo buti 😁
  • Zveriukas gortatas
  • Bl bl su tokia gynyba ..
  • Pasikapos lenkai,bent 6 pliusine gal islaikys
  • Nei lenkaii nei svedai neina
  • Puikiai sukėlėt suomių kofą 😁
  • Abejotinas
  • Sita nuo pirmadienio ryto nusiziurejes sekmes
  • Jo del Lampes suklydau,bet cia internete prisikaiciau,kad gryzo jis ,bet nihuja paziurejau dabar.. bet kaip goldentipser sako gal ir geriau ,kad daugiau laiko gaus Gortat\'as kuris gan stabiliai atrodo 20tasku 10atkovotu..
  • Ir išvis, net jeigu jis žaistų šiandien - būtų ne stebuklas. Geriau daugiau laiko Gortat\'ui! Bet su statymu sutinku.
  • Kur jūs čia visi matot, kad tas M.Lampe grįžo...? Kažkas kažką kažkur pasakė ir eina pletkai, o kad pasižiūrėt, ar tikrai grįžo - tai visiems dzin. Nesužaidė nė vienerių rungtynių Lampė atrankoj dar iki šiolei.