Sveiki visi.
Sis variantas man siam vakarui zvelgiasi kaip vienas geriausiu.Pirma realas sedi vos su vienu tasku po dvieju turu ir namie dar nera laimeja lygoje.Toliau papildomas uzsidegimas po to taures laimejimo pries savo didziausia konkurenta.Ir visgi realo gynyba neblizga,praleista buvo mace namie su valencia,getafei du isvykoje.Praejusiais metais siame namu stadione realas granada paeme 5-1. Realiai mano aikimis realas nesunkiai galetu ir patys sumusti tuos 4 ivarcius ko ir laukiu ir lieka galimybe,kad ir savo vartu neissaugos tusciu.Motivacijos pakankamai Madrido klubui,nuotaikos puikios ir uzuojauta Granadai,nes siandien gali but skaudziai apdauzyti. sekmes
- Balsų: 7
Komentarai (4)