Man asmeniskai pelningi tokie statymai. Cia siulau varianta, kad Lille laimes ir rungtynese bus bent 2 ivarciai. Pirmos rungtynes prancuzams isvykoj nenusiseke, bet patys kalti jog neisnaudojo progu ir neimuse pendelio. Siandien jau nebelieka kur trauktis. Laukiu atviru rungtyniu ir namu pergales.
- Balsų: 9
Komentarai (0)