Estai man cia atrodo zymei stipresni ir jiem reike pergales kad pasiektu 3 vt kur jiem ir priklauso! Grupe aiski serbai su montenegro jims 1-2 vt estai trecia nes nematau jiem cia konkurentu del 3 vt. Iceland atrode visos atrankos metu ziaurei neturejo su niekom geros kovos be slovakijos ten buvo pasiekta pergale , bet visi zinom kad slovakija numirus, o estai tikrai zaidzia gera krepsini ir manau siande pasims pergale !
- Balsų: 53
Komentarai (1)