U20 merginos, pusfinalis. Vakar Olandija nustebino laimėdama prieš Ukrainą, manau gali nustebinti ir šiandien. Vakar Rusija nugalėjo Švediją, pagrindinis dalykas dėl ko laimėjo tai tritaškiai kurie abejoju ar ir šiandien taip kris, įmetė 9/20. Verta pažymėti, kad pralaimėjo lentą net 31 prieš 42, tuo tarpu Olandija vakar su geriausia kovotoja dėl kamuolių Ukraina, tik pora kamuolių nusileido, manau kova dėl kamuolių čia bus didelis faktorius, jeigu rusės prastai kovos, ypač leis atsikovoti Olandijai po jų netiaklių metimų, o manau taip gali nutikti, tada suteis daugiau progų olandėms puolime ir nusimato prasti reikalai rusėms, manau galima bandyt imt pergalę, ypač su tokiu kofu. Rusės nieko įspūdingo čempionate nerodo, kad jom būtų duodamas toks kofas, visos pergalės keliais taškais, o taip pat ir pralaimėjimai ne prieš pačias stipriausias komandas/
- Balsų: 31
Komentarai (0)