Neturiu daug laiko, tiesiog Banvit namie zaidzia labai gerai, maciau ju rungtynes su Efes, tai tikrai paliko nebloga ispudi, kokie 4-5 zaidejai auksto meistriskumo, na komanda tikrai nesilpna. Besiktas puikiai pradeja sezona, paskutines rungtynes pralaimejo, nors ir pajegiai komandai, taciau ju gynyba ir zaidimas nebera toks kietas, manau siandien cia ir over praeis ir pliusine fora😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)