Pietų Amerikos derbyje susitinka - Brazilija ir Argentina. Mane kiek nustebino duotas totalas, taip Argentina prasileido nuo JAV net 126 taškus ir patys daug primetė, brazilai irgi rezultatyviame mače įveikė ispanus, tačiau šios komandos tikrai nėra tos, kurios žaidžia atakuojantį krepšinį.
Visi rezultatyvūs mačai šių komandų būdavo tada, kai treneriai suteikdavo daugiau poilsio ypač svarbiems žaidėjams - Prigioni ir Huertas, kurie yra pozicinio krepšinio didmeistriai. Kai aikštėje būdavo Campazzo ir atitinkamai Raul Neto arba Wrightas, tada ir Brazilija žaisdavo greičiau. Arba komandos žaisdavo su varžovėmis, kurios yra patrankų mėsa ir jas triuškindavo bei žaidė atsipalaidavę. Priešinga situacija buvo mačuose, kai tekdavo kovoti su lygiaverčiu varžovu - tiesioginiu konkurentu dėl aukštesnės vietos grupėje.
Šio mačo reikšmė milžiniška, todėl treneriai tikrai turėtų ilgai aikštėje laikyti savo pagrindinius įžaidėjus. O kur dar įtampa... Argentinos gretose gal to nebus, nes žaidėjai labai patyrę, o brazilai, manau, gali strigti varžovų gynyboje.
Taigi, manau, kad šios rungtynės bus lėtos ir nelabai rezultatyvios, underis čia atrodo gražiai.
- Balsų: 65
Komentarai (10)