Rusijos fora -4. Mano manymu tos dienos TOP statymas. Baisu tik tiek kad nebutu masinis statymas ir per kuri degs visi, bet cia olimpiada tai neturetu taip nutikt.
Nera ka daug rasyt. Visi viska puikiai zino. Rusu masina vaziuoja be dideliu problemu, tokie zaidejai kaip Kirilenko, Shved, Mozgov, Fridzon yra patyre ir zaidzia auksciausiuose lygiuose ir yra rimti komandos lyderiai. Brazilai irgi nepesti, bet niekaip negaliu imatyt Brazilus laimincius sias rungtynes. O 4-5 taskai Rusams yra per mazai. Rusams pergale yra svarbi kiekviena kad uzimtu kuo didesne (pirma) vieta savo grupeje.
Sekmes
- Balsų: 55
Komentarai (0)