Negerai, tikėjaus vėliau kokiai valandai likus pasiūlyt šitą įvikį, nenorėdamas prisidėt prie eilinio ažiotažo sukeliant \"dienos stafkę\" ir pan. nesąmones, kurie čia turbūt 90 proc. nueina šuniui (lažybų bendrovėms) ant uodegos. Va tas tai labai nepatinka, kad statymas jau plačiai pastebėtas ir aprašytas ir jau prasideda - pritariu, paėmiau, skriausim lažybų bendrovės ir t.t. Be šitos labai rimtos priežasties nematau jokių problemų Haase laimėt 2:0, na ir kas kad Osvaldas vakar Brands įveikė, nežaidė kažkaip tai įspūdingai, dvigubų klaidų darymas ne profo lygyje. Brands į tualetą skubėjo po antro seto, gal vidurius susuko ar pan., o ir taip anokia čia žvaigždė. Tarkim visai neseniai Hasse kitą vokietuką Bachingerį sudėjo 6:4 6:2, o šis veikėjas tą savo tautietį Brandsą šiemet lengvai 6:4 6:1 paklojo. Na taip tai išvedžiojimai, bet Haase Pilypui turėtų būt ne Brandsas, o ir prieš vokietuką tas austras neatrodė kažkaip daug pranašesnis. Pats ryte dar skūpam triobete paėmiau už 1,55 Haase (jau krito). Bet va tas gręsiantis masinis statymų bumas tai prastai nuteikia, žinant kad lažybų bendrovės linkusios užsidirbt bet kokiais metodais 😔 . Na bet jei vietoj Osvaldo pamatysim šiandien Federrerį tai jau vertinsiu kaip labai didelį lažybų bendrovių persistengimą uždarbiaujant 😁 . Šiaip koeficientas jau ir taip daros nevertas rizikos (be abejo labiausiai dėl galimų užkulsinių dalykų, o ne paties mačo).
- Balsų: 20
Komentarai (5)