Trumpai ir aiskiai!
1. Zalgiris namie losia ant dirbtines dangos, kur jie yra jau priprate visa sezona cia lost, tuo tarpu austrai neprate ir ju sezonas dar neprasidejo.
2. Zalgiris ir iki pirkiniu buvo pajegus klubas. Dabar, kai nusipirko Radaviciu (geriausia A lygos zaideja) sauga is Kroatijos ir kas svarbiausia jaunaji talenta ir Lenkijos, kuris yra puolejas ir labai gerai zaidzia galva, nors nera auksto ugio, imusa is freekicku 30-35 metru, iseidamas 1x1 pries vartininka arba su vienu gyneju maisanciu puikiai su jais susitvarko ir lengvai pergudrauja vartininka, kuriam tik tenka stebeti kaip kamuolys lekia i vartus. Pagalvokite koks bus duetas puolime Elliot - Bilinski.
3. Zalgirio sezonas ipusejo ir namuose komanda yra puikios formos, traumu nera, lygiaverciai net keitimu yra, plius sirgaliu minia, kuri tikrai sukurs puikia atmosfera.
4. Austru klubo silpniausia grandis yra butent gynyba, tad reikes tik realizuoti susikurtas progas, kuriu turetu but nemazai, nes namie sedet gynyboj yra savizudybe. Gynyba Zalgirio gera, plius gynejam ir saugai esant reikalui pades, todel prasileisti seimininkai neturetu.
5. Imusus pirma ivarti Zalgiriui, sveciai pasimes, o tuo pasinaudoje seimininkai uzvedami sirgaliu ikals dar viena vini (tokia mano nuomone).
Laukiu Jusu komentaru tik argumentuotu ir sekmes!
- Balsų: 35
Komentarai (5)