Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/07/05 11:27 A.Veic @-167 7/10
 

Puikus tonybet pasiulymas uzsidirbti ant pusryciu😁varzybos 10val tad reiktu paskubet.Rumunijos turnyro antras ratas.Cia zmones gerokai suklaidinti burgie pergales pirmam rate 6:0,6:1...taciau reiktu paziuret pries ka ji buvo.Pires zaideja,kuris jei teisingai pamenu nuo 2007 metu iki dabar buvo iskovojes pora pergaliu😁bendroves dave fora -8 toms varzyboms ir rumunijoje zmones state,sakydami \"jog cia kalba neina apie ar burgie pralos 3geimus ar 4,kalba eina apie nuli arba 1..\" pralose viena.Taigi tokios pergales kontekste jis susitinka su antonio veic,tikrai geru grunto zaideju ir visom prasmem pajegesniu uz prancuza.Pirmam rate jis berods 6:2,6:1 nugalejo granolersa jaunesnyji,kurie tikrai vienodo pajegumo su burgie.Ir siaip veic statistika rodo jog jis pralose tik stipriems ar tuo metu gera forma rodantiems zaidejams.Siandienis jo oponentas nepriklauso nei vienai ir siu kategoriju,todel imam veic pergale maksimalia leidziama suma ir puse galimo laimejimo metam ant 2:0 uz isvis fantastiska 2.4 kofa...Gero apetito kas pusryciaus😁

  • Balsų: 14
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Raul

Padėkų: 5

Sekėjų: 2

  • Unitai 8.39
  • ROI 1.01%
  • W% 54.21%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 111
  • Unitų atspėta: 876.39
  • W-L-T : 58-49-4
  • Vid. unitų skaičius: 7.82
  • Unitų spėta: 868.00
  • Vid. koeficientas: 100.5
 

Unitų pokytis

201482-4-102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • Nu sunkiai bet suėjo, skanių pusryčių 😄
  • Keista kaip veic pralose pirma seta..dabar atrodo kad gal bent pergale bus
  • Jo visi krenta lauk panašu kad.. Nebent gelbėsis per 3 setus
  • 😄 devilder gensse veic visi pirmus setus pasikrove 😄 nebutu chalengeris
  • Arba nusprendė pasifixint urodu chalengeryje ;D
  • Žiauru čia nepabreikino kai turėjo galimybių susinervino ai pralošiu geriau 😄
  • Fantastiskai gaus ozys 😄
  • Nusimato labai skanūs pusryčiai.. 😄
  • Nu pz pats nepabreikino tai jį pabreikino..
  • Tie irgi turi imti 😁 nebent bus kokie stebuklai neaiškūs
  • O kaip mintys del devilder ir gensse?
  • Aha geras buvo kol pinigus pervedžiau jau ir 1.45 😄