Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2012/07/03 14:49 P.Kvitova (+ 3.5) @-149 7/10
 

Vel nenoriu daug visko cia rasyt,visi stebit varzybas ir zinot kas ir kaip.Todel duot pliusine 3.5 geimu fora zaideja kuri greiciausiai laimet maca,yra daugiau negu dovana ir kvaila butu ja nepasinaudoti

  • Balsų: 43
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Raul

Padėkų: 5

Sekėjų: 2

  • Unitai 8.39
  • ROI 1.01%
  • W% 54.21%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 111
  • Unitų atspėta: 876.39
  • W-L-T : 58-49-4
  • Vid. unitų skaičius: 7.82
  • Unitų spėta: 868.00
  • Vid. koeficientas: 100.5
 

Unitų pokytis

201482-4-102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (14)

  • Invalide naxuj, kitaip nepavadinsi
  • Neuztenka , dabar reik jau kad Kvitova sita seta paimtu , jei nepaims tai betkokiu atveju pralosi
  • ?😁
  • Cia nieks nebepades, tragedija kazkokia..
  • 6;3 uztenka baigties?
  • Povai dėl manes jis gali dėti ir be aprašymu zinau, koks jis yra geras iš ano statymaio laiku tai ji reikia i prognozuotojus deti
  • Viskas jau cia galima sakyt.. Serena sutraiskys cia ja. Bent kolkas taip atrodo.
  • Nieks nesako, kad is lempos siulai, bet taisyklese aiskiai parasyta, kad maziausiai du argumentai turi but, kodel taip ar anaip. Tokias i foruma gali imest, jei kitakart neturesi, ka aprasyt.
  • Vyrai nejaugi tikrai manot kad is lempos siulau statyt?jei nepastebejot tai kaip tik atvirksciai toli grazu ne kasdien kazka idedu.Zmonems siulyt stengiuosi su siokiu tokiu atsakomybes jausmu.Lempu ir pats nestatau.9 kartus viskas pamatuojama ir tik tada kerpama.jei snd nebuvo aprasyta,tai nereiskia kad nebuvo matuota,tiesiog laiko buvo mazai,o statymai tikrai geri,norejosi ir kad kiti i juos atkreiptu demesi
  • Kita karta bus istrinta tokia prognoze, bet kadangi gerai varo ir pirma karta tokia graudzia parase, tai tegul pabuna.
  • Nesakau kad ivykis blogas ar geras, bet rasyti tai neturi tikrai manau
  • As nezinau, paaiskink man cia kodel butent taip turi buti ??/ nerasai nieko, nes neturi ka rasyti ir tiek.
  • O ir kof jau krenta.
  • Nu sitas lengvai turi sueit.