Montanes - Kavcic. Na čia vėlgi, man kažkodėl šviečiasi tik lengva Montaneso pergalė. Montanesas yra kur kas stabilesnis žaidėjas, puikiai žaidžia ant grunto ir šiame turnyre eina ganėtinai lengvai 3 setai buvo tik mače su Di Mauro visus kitus lengvai sutvarkė per 2 setus. Kavcic yra nenuspėjamas žaidėjas gali žaisti ant grunto gali žaisti ant hardo, yra labai nestabilus, šiame turnyre jau turėjo kristi 2 rate prieš Pashanski, vėliau sekė dar vienas ištrauktas mačas prieš Veic kuris neišnaudojo 3 matchpointu, šiandien gali pasireikšti ir nuovargis, nes žaidžia jau ne pirma turnyrą. Taigi viska apibendrinus, manau kad šiandien lengva pergale turėtu pasiimt Montanesas.
- Balsų: 15
Komentarai (0)