Sveiki, na situose rungtynese lenkams butina laimeti, kadangi kitaip beveik neliks sansu iseiti is grupes, kas labai realu. Visgi lenkai cia atakuos, kaip atakavo graikus pirma kelini. Puolime yra Lewandowskis, kuris pridarys problemu. Rusai nemanau, kad sulys i gynyba, nes ju treneris propoguoja olandiska futbolo stiliu ir tas pasiteisina, visgi imusti 4 ivarcius cekams nera lengva, kitas dalykas abi komandos nepasizymi gera gynyba, todel cia mes galime isvysti apskritai kokiu 4-5 ivarcius, jei lenkam muse, tiksliau galejo imusti 2 ivarcius graikai, tai mus ir rusai. Svarbus macas sis ir rusams, nes ji laimejus, jie bus ramus del savo ateities, todel gynybinio futbolo cia tiketis naivu. H2H palankus overiui, kadangi 2 is 3 macu buvo overiai. Sekmes.
- Balsų: 4
Komentarai (0)