Na Djokovicius yra Djokovicius ir maca jis manau laimes trimis setais.Taciau Sepi pastaruoju metu tikrai neblogoje formoje ir 27 geimai man atrodo mazokai.Kazkaip isivaizduoju ta maca 6-3,6-3,6-4.Aisku gali buti,kad Sepis po maco su Verdasco bus neatsistates ir pritruks jegu.Rizikingas statymas ,bet manau verta surizikuoti.Sekmes
- Balsų: 29
Komentarai (9)