Daug nerasysiu, bet manau pranasumas tokios reiksmes macui kiek per didelis, zinoma, Real zais namie, taciau tai lygios komandos ir daug kas tikisi atkaklios kovos iki paskutiniu minuciu. Net nezinau ka ir pridurt, tiesiog imu +10 ir nekantriai laukiu vakaro.
- Balsų: 32
Komentarai (1)